Dziecięce marzenia, komunie i kinder party!

Gdy jesteśmy dziećmi beztrosko patrzymy w przyszłość z radością celebrując każdy dzień, który najchętniej przeznaczylibyśmy na zabawę! Niezwykle ważne momenty takie jak komunie czy urodziny wprowadzają nas w dorosłość, w którą wkraczamy z pomocą rodziców. Marka Fyrklövern zaprasza do organizacji dziecięcych uroczystości w pięknym stylu!

Śnieżnobiała porcelana CELEBRATION, zdobiona subtelnym wzorem w odcieniu błyszczących szarości to doskonały wybór na przyjęcie komunijne dla najmłodszych. Serwis z naczyniami o lekko falistym kształcie będzie prezentował się niezwykle elegancko podczas uroczystego obiadu w rodzinnym gronie.

SENTIMENT JUNIOR to serwis zaprojektowany z myślą o najmłodszych! Inspiracją dla stworzenia oryginalnego dekoru, zdobiącego porcelanę były ukochane kotki Michaela i jego syna Simeona – Isaac i Gustaf, które zakradają się w ogrodzie rodziny Bindenfeld, zostawiając za sobą urocze ślady łapek. Pełen uroku zestaw składa się z kubka, talerza, miseczki, sztućców oraz małej patery, idealnej na słodki tort. Porcelana SENTIMENT JUNIOR sprawi dzieciom wielką radość!

Fyrklövern, LACE
Porcelana LACE zdobiona finezyjną, wypukłą koronką w odcieniach szarości to doskonały wybór na dziecięce przyjęcia. Ręcznie malowany, platynowy rant stanowi luksusowe wykończenie. Doskonale prezentuje się w aranżacji ogrodowej wśród kolorowych smakołyków.

Fyrklövern, NORDIC BIRDS
Serwis NORDIC BIRDS zdobiony motywem 12 gatunków ptaków, zamieszkujących Polskę i Europę stanowi świetny pomysł na dziecięce uroczystości podczas, których zainteresujemy najmłodszych przyrodą! Na spodzie każdego talerza, znajduje się łacińska nazwa przedstawionego na nim ptaka – możemy zorganizować konkurs z nagrodami! To będzie doskonała zabawa dla naszych pociech.

Fyrklövern, LISE
LISE to porcelana najwyższej jakości, zdobiona niebieskimi kwiatami i szczyptą złota! Będzie przepiękną ozdobą stołu podczas uroczystości przygotowanych z myślą o najmłodszych, zwłaszcza jeśli lubią niebieski kolor!

Fyrklövern, SONJA
Serwis SONJA – to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Będzie doskonale zdobił stół podczas spotkań z okazji dziecięcych urodzin.