GWIAZDKOWE ZABAWY

Little Terra, producent ubrań i akcesoriów dziecięcych postanowił oprzeć swoje działania na fachowych ekspertyzach, dotyczących potrzeb dzieci. Sprawa jest niebagatelnej wagi, dotyczy prezentów Gwiazdkowych! Prezes Littleterra.co. wziął sobie na cel aktywację życia rodzinnego, chce pomóc ludziom spędzić więcej wolnego czasu ze sobą, niezależnie od pogody.

Gwiazdka może być niepogodna, ale nie powinna zatrzymać w domu młodzieńców, którzy otrzymają w prezencie latawce oferowane przez LT. Pełne kolorów i zabawnych motywów będą hitem dla dzieci, a jeśli wy, rodzice, wciąż będziecie się czuli zbyt pełni po świątecznym obżarstwie, żeby pójść na spacer, zawsze możecie do tego zatrudnić dziadków! W ofercie znajdują się latawce Delta Superflyer, Śmieszna Buźka jak również latawce otwierające się jak spadochrony w kształcie misiów panda! Żeby zadbać o ciepło młodych klientów podczas tych wyczynów na świeżym powietrzu Little Terra oferuje szeroki wachlarz ciepłych dziecięcych kapelusików i czapek.

Inne prezenty oferowane przez tego producenta pozwalają poznać tajemnice świata realnego. Wszystkie sekrety zawarte są w zestawie Małego Odkrywcy, inspirującym do obserwacji procesu wzrastania roślin czy życia owadów. Garden Spider Web to fantastyczna okazja do pozania etapów powstawania prawdziwej pajęczyny. W ofercie są też okulary Geosafari z wbudowanym kompasem! Little Terra może również poszczycić się grami planszowymi, począwszy od zwykłego „Chińczyka”, a skończywszy na detektywistycznej prezygodzie w Muzeum Historii Naturalnej.

Kolejny sposób na rozbudzenie dziecięcej wyobraźni to Holiday Jollybox, pakiet pomysłów na zabawy bez TV, playstation, w postaci różnorodnych drewnianych puzzli.

Święta to magiczny czas, który warto spędzić w gronie bliskich osób, niekoniecznie izolując się przed ekranem komputera.