Happy Summer w Rybnik Plaza

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Rybnik Plaza, na nadchodzące dni, przygotowało ciekawą propozycję dla najmłodszych. Od 25 do 29 lipca oraz od 1 do 5 sierpnia każde chętne dziecko, będzie mogło wziąć udział w niezwykle inspirujących warsztatach, a także w zajęciach z języka angielskiego.

Wśród atrakcji zaplanowano m.in. warsztaty garncarskie, recyklingowe, malowanie 3D, filcowanie. Przed dziećmi postawione zostanie także ambitne zadanie stworzenia biżuterii ze złomu komputerowego. O językowy rozwój maluchów zadbają lektorzy ze Szkoły Językowej Britannia oraz Kids Academy.

Trzeciego dnia Happy Summer, tj. 27 lipca zaplanowano wyjątkowe wydarzenie. W ramach zajęć z Recycling-Art’u ułożona zostanie kolorowa mozaika. W celu urozmaicenia wzorów, organizatorzy proszą, aby dzieci przyniosły ze sobą kolorowe kapsle i nakrętki.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorzy nie prowadzą zapisów, więc przyjść może każdy. Zajęcia rozpoczynają się o 10.00 i trwać będą 3 godziny. Całość rozgrywać się będzie na parterze Rybnik Plaza przy salonie Reserved.