Jak zapewnić spokojny sen maluszkowi?

Świeżo upieczeni rodzice często nie wiedzą, w jaki sposób mają zapewnić swojemu maluszkowi wygodę i odpowiednie warunki do spania. Niemowlę jedynie płaczem sygnalizuje niezadowolenie, czasem trudno jednak zgadnąć z czego ono wynika. Marka Niño będąca ekspertem od akcesoriów dziecięcych podsuwa pomysł na spokojny sen naszych pociech. Dodatkowo Dzień Dziecka stwarza doskonałą okazję, by w ten sposób je trochę rozpieścić.

Płacz i grymaszenie, w momencie usypiania dziecka to zmora każdego rodzica. Wydaje nam się, że zapewniliśmy maleństwu idealne warunki i trudno się zorientować, dlaczego w dalszym ciągu jest nieszczęśliwe. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o odpowiednią pościel, taką która będzie zachęcać malca do spania. Dobrze byłoby, gdyby była kolorowa, z ciekawymi aplikacjami. Marka Niño charakteryzuje się dużą liczbą modernych wzorów i przyjemnych motywów stworzonych z myślą o najmłodszych. Pościel, którą oferuje firma jest miła w dotyku i delikatna. Dodatkowo zawiera również ochraniacz na boki łóżeczka, który zapewni bezpieczeństwo naszemu dziecku.

W kolekcji Niño każdy rodzic z pewnością znajdzie coś dla swojej pociechy. Oferując najwyższej jakości pościele z naprawdę bogatą paletą kolorów i wzorów, Niño dowodzi, że dba zarówno o zdrowie, jak i dobre samopoczucie dzieci. Wykorzystany w produktach system Easy Wash umożliwia pranie ich w pralce bez ryzyka zdeformowania, a wypełnienie kołderek metodą Even Fill sprawia równomierne rozłożenie i w efekcie delikatność i łatwość w otulaniu. Erizo Blue to jedna z wielu rodzajów kolekcji pościeli, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej producenta: www.nino-espana.pl. Można ją uzupełnić jeszcze o praktyczne akcesoria, jak rożek (koszt ok. 39zł/85 cm), śpiworek (ok. 46 zł/100cm) czy okrycie kąpielowe (ok. 39 zł). Wszystko utrzymane w tej samej, niebiesko-zielonej kolorystyce robi wyjątkowe wrażenie. Cały zestaw, w skład którego wchodzi kołdra i poduszka z poszwami na nie, a także ochraniacz na boki łóżeczka kosztuje ok. 219 zł.

Zestaw pościeli Erizo Blue
Zestaw pościeli Erizo Blue