Nowe książki z serii o ulubionej bohaterce przedszkolaków!

Nowe książki z serii o ulubionej bohaterce przedszkolaków!

IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA

I NIE TYLKO…

Wspieramy je, gdy uczą się czytać. A kiedy już czytać umieją, każde spotkanie z książką staje się dla nich niepowtarzalną przygodą. Warto sięgnąć po dwie nowe pozycję z serii o Basi, najlepszej przyjaciółce każdego przedszkolaka. To będzie nowa wspólna wspaniała przygoda!

 

Zosia Stanecka i Marianna Oklejak zapraszają wszystkich miłośników Basi w podróż po nowych przygodach ich ulubionej bohaterki. Najnowsze książki Basia i Zwierzaki i Wielka księga Basi i Franka 2 to więcej niż czytanie. To wspaniała przygoda, w której można zanurzyć się podczas świątecznej atmosfery i nie tylko. Te propozycję pomogą zaplanować czas z dziećmi w sposób kreatywny i interesujący.

Basia, Janek i Franek kochają zwierzaki! Czy wyobrażacie sobie jakby to było mieć w domu dinozaura, tygrysa, misia koalę albo rodzinę podobnych do Kajetana żółwi?!

A wszystkie te zwierzęta (i wiele innych!) jednocześnie?… Gdzie najlepiej czułby się krokodyl? Chyba w wannie! Nietoperz mógłby nocować na karniszu, a krowa na kanapie w salonie. A gdzie wylegiwałby się ślimak? Czyżby pod kołdrą w sypialni rodziców?

Najnowsza książka Basia i zwierzaki, odpowie skąd wzięło się w basiowym domu to wesołe stado, a także pozwoli stworzyć własne, niepowtarzalne, kolorowe

i międzygatunkowe królestwo zwierząt. Ta limitowana książka w ekskluzywnym opakowaniu zawiera opowiadania i zabawki do samodzielnego wykonania.

 

Świetna zabawa dla całej rodziny i idealny prezent, nie tylko na święta!

Wielka księga Basi i Franka 2 to zbiór opowiadań autorstwa Zofii Staneckiej publikowanych w miesięczniku „Mamo, to ja” i dwanaście zupełnie nowych historii o Basi i Franku. Jak zwykle, przygody ulubionego rodzeństwa przedszkolaków są pełne humoru ale także powagi. Wielka księga Basi i Franka 2 to aż 24 opowieści zilustrowane przez Mariannę Oklejak i wzbogacone graficznymi zabawami na spostrzegawczość na stronach działowych. Jest to idealna propozycja dla młodszych dzieci. Zbiór zawiera opowiada o Franku, młodszym braciszku Basi. Teksty dotykają ważnych tematów, które, napisane prostym językiem, będą doskonałą okazją do rozmowy.

basia-i-zwierzaki_tvp-abc

 

Basia i zwierzaki

 

Autor: Zofia Stanecka

Ilustrator: Marianna Oklejak

Oprawa: twarda

Objętość: 64 strony

Format: 205×295

Cena: 49,99 zł

ISBN: 978-83-281-1457-9

Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat

Premiera: 26 października 2016 r.

 

Wielka księga Basi i Franka, tom 2

 

Autor: Zofia Stanecka

Ilustrator: Marianna Oklejak

Oprawa: flexi

Objętość: 168 stron

Format: 160×200

Cena: 29,99 zł

ISBN: 978-83-281-1448-7

Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat

Premiera: 12 października 2016 r.