Rodzinne Targi w Royal Wilanów już w kwietniu

Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Targi, które odbędą się w Royal Wilanów 13,14,15 kwietnia 2018 roku. To wyjątkowe wydarzenie jest skierowane do rodzin z dziećmi w różnym wieku, młodzieży i seniorów, do osób, które cenią sobie oryginalne produkty oraz interesują się zdrowym trybem życia.

Znajdziecie tam modę inną niż w sklepach sieciowych, ubrania dobrej jakości i w dobrej cenie. Podczas targów zaprezentują się projektanci oraz producenci ubrań, kosmetyków, dodatków, biżuterii oraz akcesoriów domowych, producenci kosmetyków i żywności ekologicznej. Można będzie zakupić książki, zabawki, gry i zapisać się na zajęcia dodatkowe(sportowe, taneczne,muzyczne). 

Poza tym organizatorzy szykują szereg atrakcji dla całych rodzin. Rodzinne Targi to świetne miejsce do zrobienia zakupów, ale także do spędzenia miłego dnia w gronie rodziny.

 

Wstęp na wydarzenie wolny!

 
Jesteś zainteresowany wystawieniem swoich produktów? Wyślij maila z wymiarami stoiska, jakie potrzebujesz, na: kontakt@rodzinnetargi.pl. Otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie pod Ciebie!
 
Więcej szczegółów na: www.rodzinnetargi.pl
Śledź Rodzinne Targi na Instagramie: https://www.instagram.com/rodzinnetargi/
I obserwuj na Facebooku: https://www.facebook.com/rodzinnetargi/