10 prostych lekcji

Umiejętności społeczne twojego dziecka. 10 prostych lekcji, jak zdobyć przyjaciół i radzić sobie w życiu

Ta rewolucyjna książka wspiera rozwój kompetencji społecznych twojego dziecka, dzięki którym będzie miało ono lepszy start w przyszłość!

Im wcześniej dzieci zaczynają przyswajać umiejętności społeczne, tym lepiej radzą sobie w interakcjach z rówieśnikami i dorosłymi oraz efektywniej współpracują w grupie. Podaruj swojemu dziecku możliwość samodzielnego i odpowiedzialnego osiągnięcia sukcesu w szkole i w dorosłym życiu.

Program 10 prostych lekcji:
– daje dziecku narzędzia, dzięki którym ma ono szansę wyrosnąć na człowieka posiadającego poczucie sprawczości i dumy z tego, kim jest i co robi
– stwarza możliwość przećwiczenia różnych zachowań w przestrzeni społecznej i w relacjach z innymi
– pomaga opanować takie umiejętności jak: inicjowanie i podtrzymywanie kontaktów, radzenie sobie z porażką, okazywanie szacunku innym oraz prezentowanie swoich mocnych stron
– podpowiada rodzicom, nauczycielom i pedagogom, jak przygotować dziecko na wyzwania współczesnego świata

Faye de Muyshondt – ekspert PR i marketingu, wykładowca na Uniwersytecie Nowojorskim i Fordham Graduate School of Business. Autorka kursu Marka, którą tworzysz ty oraz warsztatów dla dzieci Umiejętności społeczne:-) Narzędzia potrzebne do osiągania sukcesów we współczesnym świecie. Więcej informacji: www.socialsklz.com.

10 prostych lekcji

Umiejętności społeczne twojego dziecka. 10 prostych lekcji, jak zdobyć przyjaciół i radzić sobie w życiu
Autor: Faye de Muyshondt
Ilość stron: 200
Tłumaczenie: Katarzyna Zimnoch
Data wydania: 27.04.2015
Seria wydawnicza: Samo Sedno