konkurs almatur

Planujesz wakacje? Weź udział w wakacyjnym konkursie Almatur!

Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach! Macie już jakieś plany? A może zainteresują Was ciekawe obozy tematyczne dla dzieci i młodzieży? A nawet zagraniczne obozy i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata. Prawda, że ciekawy pomysł na spędzenie wakacji? Mało tego, dzięki akcji, o której chcemy Wam dziś trochę napisać, możemy zyskać bardzo atrakcyjne zniżki!

Wszystko to dzięki marce Almatur, która rusza z wyjątkowym konkursem wakacyjnym skierowanym  do dzieci i młodzieży. Tegoroczna akcja będzie realizowana pod hasłem „Zapracuj na swoje wakacje”, zaś celem konkursu jest zaangażowanie jak największej grupy dzieci i młodzieży do pożytecznych działań oraz pochwalenia się swoimi talentami i osiągnięciami. Akcja potrwa do 31 maja bieżącego roku, a skierowana jest do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Na czym polega sam konkurs? Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nakręcenie krótkiego filmu lub zrobienie zdjęcia pokazującego jak uczestnicy pomagają w codziennych czynnościach domowych, zaprezentowanie przed obiektywem kamery lub aparatu swoich zdolności sportowych lub pochwalenie się osiągnięciami w nauce.
Następnie należy zalogować się na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub poprzez podanie adresu email i umieszczenie linka do filmu lub zdjęcia dokumentującego wykonanego zadania. Publikacje dzieci i młodzieży, powinny być opatrzone hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje. Moderatorzy ze strony organizatora, będą na bieżąco oceniać i przyznawać punkty, które będzie można potem wymienić na zniżki na obozach Almatur w sezonie letnim 2016. Każdy z użytkowników wykonując różne zadania może uzbierać nawet do 500 zł zniżki. Dodatkowo szczególne osiągnięcia maja szansę być docenione specjalną nagrodą Prezesa Almatur w wysokości 60%, ufundowaną z okazji 60-lecia istnienia marki.
Więcej szczegółow dotyczących konkursu znajdziecie zarówno na stronie internetowej, kanale Youtube https://www.youtube.com/user/almatur jak i na profilu Facebook https://www.facebook.com/almatur/Akcja potrwa 2 miesiące lub do wyczerpania puli zniżek, która wynosi 150 000 zł.
Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Przede wszystkim, ze względu na renomę i rzetelność organizatora. Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 60 lat pokazuje świat turystyki w niebanalny sposób. To największy w kraju organizator wypoczynku dzieci i młodzieży, corocznie z jego oferty korzysta blisko 25 tysięcy młodych ludzi.
Na tegoroczne lato Almatur przygotował aż ponad 400 obozów tematycznych w 58 miejscowościach na terenie całego kraju. W ofercie znajdują się
również zagraniczne obozy młodzieżowe i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata.
Warto dodać, że tytuł partnera akcji objęło Cinema City, a patronat nad akcją objęli: dwutygodnik edukacyjny dla młodzieży Cogito, czasopismo Victor Gimnazjalista, edukacyjny serwis internetowy fiszkoteka.pl oraz platforma social learningowa zadane.pl.
Poniżej mamy dla Was kilka zdjęć ilustrujących zarówno samą ideę, jak reklamowe klipy. Ale jak wiadomo… Jeden obraz wart jest tysiąca słów… A jedno wideo? Dużo więcej! Zapraszamy zatem również do obejrzenia nie jednego, a kilku ciekawych filmików promujących cały konkurs, które lepiej pokażą Wam czy jest akcja Zapracuj na swoje wakacje:  

https://www.youtube.com/watch?v=rnBZwQMH0RE

https://www.youtube.com/watch?v=6h72m1F3dI

https://www.youtube.com/watch?v=EyZZSkoh78I

https://www.youtube.com/watch?v=6PsQTC7CANo&nohtml5=False

TYŁv2