„Warszawa wita Święta” 10 grudnia 2016 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Fotorelacja!

„Warszawa wita Święta”- fantastyczny rodzinny event w magicznym świątecznym klimacie odbył się w sobotę 10 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie zaplanowane jako dzień pełen atrakcji dla rodzin z dziećmi, przepełnione niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, było okazją do świątecznych zakupów, prezentowych inspiracji i wspólnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Każdy, kto wziął udział w wydarzeniu, miał okazję wesprzeć akcję charytatywną Świąteczna Paka na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci.

Pałac Kultury i Nauki odwiedziło tysiące rodzin, pojawili się znani i lubiani rodzice- m.in. kompozytor Piotr Rubik, psycholog Maria Rotkiel, modelka Kamila Szczawińska, nie zabrakło również samego Świętego Mikołaja. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu cynamonu, czekoladowych pierników i kawy, na mieszkańców stolicy czekało bardzo wiele niespodzianek.

Niepowtarzalny świąteczny klimat, wyjątkowi Partnerzy, moc atrakcji i akcja świątecznej pomocy dzieciom- każdy znalazł coś dla siebie! Rodzinne kolędowanie, wspólne przygotowanie świątecznych potraw i ozdób choinkowych, animacje, gry i zabawy dla dzieci, mnóstwo świątecznych konkursów ze wspaniałymi nagrodami- wszystko to i wiele więcej działo się na wydarzeniu „Warszawa wita Święta”.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci. Partnerami eventu był T-Mobile, Microsoft i Braster. Partnerami akcji charytatywnej była firma Aleksander oraz Dante.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.warszawawitaswieta.pl; www.kidzone.com.pl/fundacja/