4 pomysły na prezent dla młodej mamy

Ciąża i poród to wielkie wydarzenie. Zarówno dla świeżo upieczonych rodziców, jak i dla ich rodziny oraz przyjaciół. Wszyscy chcą powitać nowego obywatela świata – w szpitalu lub zaraz po powrocie do domu. Odwiedziny to nie tylko gratulacje, ale też prezenty. Mambino Organics proponuje upominkowe zestawy, które spodobają się każdej mamie.

Wybierając się z wizytą do świeżo upieczonych rodziców i ich dziecka powinniśmy kierować się kilkoma zasadami. Po pierwsze należy dobrać odpowiedni termin takiego spotkania. Nie każdej mamie odpowiadają spotkania w szpitalu. Dlatego najlepiej zapytać czy nasza wizyta nie będzie problemem. Odwiedzając mamę i dziecko w domu również powinniśmy uwzględnić fakt, że nie wszyscy od pierwszych dni po narodzinach dziecka świetnie sobie radzą. Niektórzy rodzice potrzebują nieco więcej czasu, aby nauczyć się godzić obowiązki rodzica i pielęgnację niemowlęcia z pracami domowymi. Niezależnie od miejsca, wizyta z gratulacjami nie powinna być zbyt długa. Kilkugodzinne spotkanie może być męczące zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka.

Niepisaną zasada, której wszyscy przestrzegają, jest przynoszenie upominków. Najczęściej podczas pierwszej wizyty przynosimy ze sobą drobny prezent, a najlepiej dwa. Trzeba bowiem pamiętać, że upominek powinniśmy przynieść dziecku oraz jego mamie. Najlepiej wybrać rzeczy praktyczne. Pluszowe misie lub niedobrane ubranka mogę tylko wprawić obdarowywanych w zakłopotanie. Unikajmy też smakołyków dla mamy. Karmiąc kobiety nie mogą jeść wielu dań oraz produktów. Mambino Organics proponuje, by mamie i jej nowonarodzonemu dziecku podarować jeden z 4 upominkowych zestawów kosmetyków. Znajdują się w nich produkty dla mam i dla dzieci. Wszystkie kosmetyki są ekologiczne, a więc nie szkodzą dziecku i można je stosować już od pierwszych dni. Zapakowane w atrakcyjne, kolorowe pudełka kosmetyki to ładny, a zarazem niezwykle praktyczny prezent.

Prezent dla przyszłej mamy
Zestaw 4 kosmetyków, które oferują więcej niż zapobieganie rozstępom i suchości skóry. Specjalnie dobrane produkty mają dbać o przyszłą mamę – odżywiać, wygładzać i koić skórę oraz przywrócić jej młodzieńczy blask. Najlepiej stosować je również po porodzie, aby wrócić do formy.

Zestaw zawiera:
krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży
Serum do twarzy młodzieńczy blask
Nawilżający i tonizujący olejek do ciała
Olejek do aromatoterapii dla mamy i dziecka

Podróżny zestaw kosmetyków dla przyszłej mamy

Dzięki temu zestawowi obdarowanie przyszłej mamy wspaniałym prezentem stanie się bardzo proste ! Zestaw kosmetyków, dla kobiet do stosowania w czasie ciąży i po urodzeniu, na bazie czystych, organicznych i naturalnych składników będzie niezwykle przydatny i doceniony przez nie tylko przyszłe mamy!

Zestaw zawiera:
Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży
Serum do twarzy młodzieńczy blask
Nawilżający i tonizujący olejek do ciała
Mandarynkowy organiczny krem do mycia ciała
Błyszczący balsam do ust z czerwonym grejpfrutem

Zestaw Kosmetyków dla Mamy i Noworodka

Idealny zestaw 6 kosmetyków dla mamy i noworodka. Zawiera podstawowe produkty do pielęgnacji, których mama potrzebuje w każdej chwili. Zestaw zawiera produkty niezbędne do pielęgnacji skóry niemowlaka, które pomogą wzmacniać więź z dzieckiem od pierwszych dni, oraz kosmetyki dla mamy, które pozwolą jej szybko wrócić do formy po porodzie.

Zestaw zawiera:
Nagietkowy balsam pielęgnacyjny dla matek karmiących
Łagodny płyn do mycia ciała i włosów dla niemowląt i dzieci
Oliwka dla niemowląt
Krem do podrażnionej skóry dziecka
Organiczne chusteczki z bawełny i konopi
Olejek aromaterapia dla mamy i dziecka

Podróżny Zestaw Kosmetyków do Pielęgnacji Niemowląt

Zestaw kosmetyków idealnych dla małego dziecka. Oczyszczą, koją oraz nawilżają i chronią. Obowiązkowy prezent dla mamy nowo narodzonego dziecka! Ponadto produkty Mambino Organics są wolne od wszelkich niepożądanych dodatków – zawierają tylko
w 100% naturalne składniki!

Zestaw zawiera:
balsam ochronny dla niemowląt
płyn do mycia pośladków niemowlęcia
oliwka dla niemowląt
łagodny płyn do mycia ciała i włosów dla niemowląt i dzieci
organiczne chusteczki z bawełny i konopii

Podziel się: