AGATA MŁYNARSKA PRZEDSTAWIA: FESTIWAL „TERAZ ONE. KOBIETY DLA KULTURY, KULTURA DLA KOBIET”

 

…. CZYLI GWIAZDY, INSPIRUJĄCE SPOTKANIA I WARSZTATY,
DUŻO NIEZWYKŁEJ MUZYKI

W czerwcu 2012 roku Łódź, miasto – symbol kobiet silnych i przedsiębiorczych, będzie miejscem wyjątkowego wydarzenia artystycznego i społecznego – „Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet”. Festiwal będzie częścią projektu „Łódź Miastem Kobiet”.

Kobiety to płeć nie tylko piękna, ale także niezwykle ambitna, aktywna, twórcza i wszechstronna. Po portalu OnaOnaOna.com i klubach ONA, tworzonych przez jego czytelniczki, nadeszła pora na festiwal. Festiwal o nas samych” – Agata Młynarska.

Festiwal składa się z trzech części: „One aktywne”, „One twórcze” i „One grają”. W każdą z nich zaangażowane są kobiety sukcesu, które w Łodzi podzielą się swoimi zawodowymi i personalnymi doświadczeniami.

Impreza, której ambasadorką i pomysłodawczynią jest Agata Młynarska, twórczyni portalu OnaOnaOna.com, to niezwykłe wydarzenie dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej. Warsztaty, spotkania ze znanymi kobietami, panele dyskusyjne i wyjątkowy koncert artystek reprezentujących różne gatunki muzyczne – to propozycja na czerwcowy weekend przygotowany przez kobiety specjalnie dla kobiet.

ONE GRAJĄ” to jedyny taki koncert, w którym kobiety prezentujące różne style muzyczne, spotkają się na jednej scenie. Swój udział potwierdziły m.in. Urszula Dudziak, Olga Bończyk, i Kayah, która wyraziła także chęć objęcia funkcji dyrektor artystycznej koncertu. Jako artystka, Kayah zaprezentuje wyjątkowe aranżacje (solowe i w duetach), przygotowane specjalnie na to wydarzenie! Ale to nie koniec niespodzianek – usłyszymy także Majkę Jeżowską w odmienionym repertuarze!

ONE TWÓRCZEto część poświęcona kobietom kultury. Oprócz spotkań z gwiazdami, odbędą się warsztaty wokalne, które poprowadzi Elżbieta Zapendowska. Ich celem jest odkrycie nowych talentów wśród Pań, a uwieńczeniem muzycznych spotkań z jednym z największych autorytetów wokalnych w Polsce będzie wspólny i niezwykle inspirujący występ finalistek.

ONE AKTYWNE” to prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin panele, spotkania i warsztaty wspierające rozwój inicjatyw lokalnych i społecznych prowadzonych przez kobiety w Łodzi i nie tylko. Ta część festiwalu skierowana jest również do Pań, które chcą dowiedzieć się jak żyć zdrowo i aktywnie oraz dobrze się odżywiać.

Podczas festiwalu odbędzie się także uroczyste otwarcie kolejnego, tym razem łódzkiego Klubu ONA, organizowanego we współpracy z łódzkim Festiwalem Otwartym Kobiet Aktywnych (F.O.K.A).

Podziel się: