Antylopa na kółkach

W sklepach pojawiły się dwa nowe modele wózków dla dzieci znanej i cenionej hiszpańskiej marki Casualplay. To Kudu i Kudu 4, których projektantów zainspirowały żyjące w Afryce zwierzęta. Znakiem rozpoznawczym wózków jest charakterystyczna rama nawiązująca do skręconych rogów antylopy kudu.

Niepowtarzalny, designerski wygląd obu wózków to efekt zastosowania innowacyjnej metody łączenia aluminiowych elementów, niestosowanej wcześniej przy produkcji wózków dla dzieci. Prócz imponującego wyglądu oba modele wózków charakteryzują się lekkością i sprawnością, z jaką można manewrować nimi podczas jazdy w każdym terenie.

Kudu i Kudu 4 są bardzo intuicyjne a poszczególne funkcje zaprojektowano w taki sposób, aby można z nich szybko i łatwo korzystać. Wózki można złożyć i rozłożyć jedną ręką a zajmują przy tym niewiele miejsca.

Co jeszcze kryją w sobie Kudu i Kudu 4?

Szerokie siedzisko Kudu, 3-stopniowe składane oparcie i regulowany podnóżek umożliwiają małemu pasażerowi wygodną jazdę. Rozłożone na płasko oparcie pozwala nie tylko na spokojny sen, ale w razie potrzeby również na szybką zmianę pieluszki. Odwracalne siedzenie zapewnia możliwość jazdy przodem lub tyłem do kierunku jazdy lub rodziców. Przy każdej pozycji siedzenia duży kosz XXL na zakupy i potrzebne akcesoria jest łatwo dostępny.
Przepuszczający powietrze materiał, którym pokryty jest wózek, oraz wentylacja w budce zapewniają komfortową podróż także w upalne dni. 5-punktowy system zapinania pasów jest prostszy i praktyczniejszy. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu, opatentowanemu zapięciu rodzice mogą szybko zapiąć pasy zabezpieczające. Cztery wytrzymałe, kompaktowe, pompowane koła o lekkiej konstrukcji umożliwiają sprawne poruszanie się wózkiem zarówno w mieście, jak i w górach czy na plaży.

Kudu 4 to wózek na czterech kołach z niezależnym zawieszeniem. Koła wykonane są z zewnętrznej opony i wewnętrznej pianki. Przestronne siedzisko z regulowanym podnóżkiem i oparciem, które można rozłożyć na płasko zapewnia komfortową jazdę i spokojny sen. Siedzisko można montować przodem lub tyłem do rodzica. Bezpieczeństwo, podobnie jak w modelu Kudu, zapewnia 5-punktowy system zapinania pasów. Przestronny, dostępny kosz XXL, w którym zmieszczą się potrzebne rzeczy lub zakupy oraz niewielki rozmiar wózka po złożeniu to duże atuty, szczególnie przydatne podczas podróży. Dużym atutem jest również funkcjonalna, regulowana rączka.

Wózek Kudu jest dostępny w wersji z ramami w kolorze białym i w kolorze antracytu.

Kudu 4 jest dostępny z ramą w kolorze stalowym.

Podziel się: