Backstage kampanii Reserved Kids

  • Moda
Reserved Kids 2

Mamy już pierwszy sneak peek najnowszej kampanii kolekcji Reserved Kids na jesień 2015. Ujawniamy ujęcia z planu zdjęciowego. Widać na nich jak jak kolorowa, bogata w ciekawe inspiracje i atrakcyjna jest linia ubranek na dzieci na nadchodzący sezon.

Tętniące życiem zdjęcia zrealizowano z rozmachem w kilku interesujących plenerach. Roześmiane aktywne dzieciaki w różnorodnych stylizacjach i widoczna obok nich zapracowana ekipa zapowiadają interesujący efekt powstającej sesji. Przeważają scenerie miejskie takie jak okolice mostów, industrialne doki, wnętrza kawiarni i ruchliwe ulice, które doskonale eksponują linie Pixelated i City Run, gdzie ubranka nawiązują do streetowego luzu. W tej odważnej sportowej modzie miejskiej nie mogło zabraknąć nadruków z motywem graffiti. Młodzi modele doskonale czują się w reportażowym klimacie kampanii. Udowadniają, że kolekcja Reserved Kids pozwala na swobodę ruchu w zabawie, uprawianiu sportu i innych dziecięcych aktywnościach.

Zarys kolorystyki jesiennej Reserved Kids to wstęp do modowej uczty dalekiej od sztampy ciemnych barw na jesień. W kolekcji pojawiają się pastele, zgaszone róże, szarości i turkusy. Uwagę zwracają oryginalne nadruki, tym razem wzięte ze świata mediów społecznościowych (hashtagi), kreskówek, sportu i kultury hiphopowej. W kwestii fasonów dominują proste formy noszone warstwowo. Styliści Reserved zadbali o detale – dzieci prezentują się w modnie zawiązanych chustach, szalikach, czapkach baseballówkach założonych “na bakier”, z nonszalancko wywiniętymi rękawami. Wśród inspiracji, które towarzyszyły projektantom przy tworzeniu kolekcji wymienia się styl Nowego Jorku, sporty drużynowe, oraz Bałtyk i klimat Skandynawii.

Efekty nietuzinkowej kampanii obejrzymy już w sierpniu.

Dyrektor Marketingu Reserved: Agnieszka Łabuszewska

Art Director Marketing Reserved: Adam Babinek

Fotograf: Adam Pluciński

Stylizacja: Agnieszka Szymańska

Wizaż: Zosia Krasuska – Kopyt

Produkcja: Move Picture

Koncepcja sesji / kreacja: Ligia Kwiatek

Podziel się: