Budujemy autostrady na rajstopkach Wola!

  • Moda

Wszyscy znają zamiłowanie młodych chłopców do tworzenia, konstruowania i motoryzacji. Wola – polski producent rajstop i skarpet – postanowiła wykorzystać pasję małych budowniczych i przygotowała specjalną kolekcję z ciężkimi samochodami roboczymi.

Obecnie w Polsce buduje się bardzo dużo dróg czy nowych budynków. Wszędzie – w trasach i w telewizji – widzimy powstające inwestycje i pracujących robotników. Chłopców fascynują potężne maszyny i chcą mieć namiastkę placu budowy w domu. Dlatego chętnie bawią się ciężarówkami, traktorami, albo dźwigami. Motywy motoryzacyjne z dużymi maszynami pojawiają się zarówno na rajstopkach, jak i skarpetkach Woli. Wzory są haftowane na modelach bawełnianych, lub trójwymiarowo nanoszone na rajstopkach frotte.

„Mali chłopcy lubią nosić ubrania z elementami, które nawiązują do ich hobby. Duże ciężarówki, koparki i betoniarki przypominają im samochody, które mogą zobaczyć w trakcie podróży po kraju. Nasza kolekcja rajstopek dla najmniejszych i skarpetek dla starszych chłopców odzwierciedla świat chłopięcych pasji, zainteresowań” – powiedziała Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola.

[nggallery id=36]

Producent rajstop i skarpet Wola w 2011 roku został nagrodzony Złotym Laurem Klienta w kategorii rajstopy dziecięce. W badaniach aż 50% osób wskazało Wolę, jako markę, której rajstopy dziecięce uważa za najlepsze i poleca innym.

Rajstopy Woli dostępne są w rozmiarze od 56 cm wzrostu, ceny ok. 8 zł, skarpetki natomiast od rozmiaru 10 w cenie od 3 zł.

Podziel się: