Ceremony – ubranka na wyjątkowe okazje

  • Moda

Coraz wiekszą wagę przywiązujemy do wyjątkowych momentów w życiu naszych pociech. Celebrujemy jedyne i niepowtarzalne chwile. Na specjalne okazje szulamy prawdziwie eleganckich strojów dla maluszków, warto wówczas zapoznać się z kolekcją nowej marki – Ceremony.

Ceremony to ekskluzywna marka oferująca ubranka dla najmłodszych. Naczelną ideą Ceremony jest tworzenie ubrań, które dopełnią celebracji wyjątkowych chwil w życiu dziecka: począwszy od urodzin, przez chrzest i kolejne uroczyste okazje.

Wszystkie kolekcje Ceremony produkowane są ze szlachetnych, ekskluzywnych tkanin. Cechuje je eleganckie i unikalne wzornictwo. Ubranka Ceremony wyróżniaja się ze względu na perfekcyjne wykonanie i dbałość o każdy detal. Całość produkcji odbywa się w Polsce, co daje możliwość kontroli na każdym jej etapie. Ubranka są nie tylko piękne ale też bezpieczne i zdrowe.
Dostępne rozmiary – od 62 do 86

Celebruj z nami wyjątkowe chwile w życiu Twojego Dziecka.

[nggallery id=47]

Ceremony – Welcome Home…

Kolekcja dostępna jest w krakowskim CH Bonarka, gdzie otwarto pierwszy w Polsce butik marki Ceremony. Pierwszy salon marki został otwarty końcem listopada we Lwowie. Firma planuje kolejne otwarcia w Warszawie i Poznaniu.

Przykładowe ceny ubranek: sukieneczka około 219 PLN, elegancki pajacyk 99PLN, czapeczka 65PLN, kocyk 159PLN, płaszczyk 149 PLN, spodnie 119PLN, tshirt 69PLN