COOL CLUB Kids Fashion Show By Smyk

COOL CLUB Kids Fashion Show By Smyk

W miniony weekend, 27 i 28 czerwca, na warszawskim Nowym Świecie, miała miejsce 10. edycja modowej imprezy Warsaw Fashion Street. Marka COOL CLUB po raz pierwszy była partnerem tego wydarzenia, współtworząc blok mody dziecięcej „COOL CLUB Kids Fashion Show by Smyk”.

Podczas imprezy odbyło się kilka pokazów, w których zaprezentowane zostały m.in. trzy najnowsze kolekcje marki COOL CLUB – Intuitive, Social Hero, Back to School. Dodatkowo uczestnicy imprezy mieli możliwość obejrzenia aktualnie dostępnej w sklepach linii wakacyjnych ubrań i dodatków, idealnych na rozpoczynające się właśnie lato.

Wśród wybranych stylizacji na sezon jesień/zima 2015 królowały dżins, kolorowa krata, kontrastujące akcenty oraz sportowe motywy. Elegancka linia Back to School nawiązywała natomiast do strojów angielskich uczniów – łącząca klasyczną biel z eleganckim granatem stanowi doskonałe rozwiązanie na okazje, wymagające bardziej formalnego stroju, np. pierwszy dzień szkoły.

W każdym sezonie zespół projektantów SMYKA przygotowuje kompletne kolekcje dla każdej grupy wiekowej, wyróżniające się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Propozycje marki na sezon jesień/zima 2015 to kwintesencja światowych trendów w wersji mini, gwarantująca wygodę i swobodę działania wszystkim dzieciom.

W czasie dwudniowej imprezy uczestnicy mogli skorzystać również ze specjalnie zorganizowanego Studia COOL CLUB. Wśród przygotowanych atrakcji znalazło się m.in. malowanie twarzy, stoisko z watą cukrową, kolorowe balony oraz biała ściana przeznaczona do rysowania. Głównym punktem programu były natomiast porady stylistki połączone z możliwością zrobienia zdjęcia w wybranej stylizacji za pomocą fotobudki. Każdy zainteresowany mógł je otrzymać zarówno w wersji drukowanej, jak i udostępnić je bezpośrednio w mediach społecznościowych. Całości wydarzenia towarzyszyły pokazy charytatywne, premiera książki dla dzieci ”Kamyczkowa Dziewczynka”, a także gościnny występ piosenkarki Kasi Klich.

COOL CLUB

COOL CLUB to wyjątkowa marka odzieży i obuwia dziecięcego, tworzona przez zespół projektantów SMYKA i dostępna wyłącznie w sieci sklepów Grupy SMYK. Marka COOL CLUB jest dostępna na polskim rynku od 2001 roku. Jej sukces oparty jest na umiejętnym godzeniu dziecięcych gustów oraz oczekiwań rodziców dotyczących zarówno wyglądu i stylu oferowanej odzieży i obuwia, jak również ich jakości i ceny.

Projektanci SMYKA przygotowują nowe kolekcje COOL CLUB w oparciu o założenie, że dzieciństwo to zarówno wyjątkowe chwile, które na zawsze pozostają w pamięci, jak i zupełnie codzienne sytuacje, takie jak: chodzenie do szkoły, spotkania z rówieśnikami, zajęcia sportowe, wizyty w kinie lub teatrze czy odwiedziny u dziadków. Z punktu widzenia dziecka najważniejsze jest, by niezależnie od sytuacji, zawsze czuć się komfortowo i wygodnie, a zarazem ładnie wyglądać. Zadaniem rodzica jest zadbać, aby na każdą okazję dobrać odpowiedni strój. Ubrania COOL CLUB doskonale łączą potrzeby dzieci i rodziców: są szyte z najwyższych jakościowo materiałów, dostosowanych do wrażliwej skóry dziecka, a jednocześnie są odpowiednie w każdej sytuacji i przystępne cenowo. Marka stawia sobie za cel towarzyszyć swoim małym klientom w każdej chwili ich życia – od urodzenia aż do 14 roku życia. Na co dzień i od święta.

Wszystkie kolekcje COOL CLUB tworzone są w zgodzie z najnowszymi trendami światowej mody – projektanci Smyka śledzą je na bieżąco i wykorzystują
w swoich kreatywnych pomysłach. Klienci odwiedzający sklepy SMYK wiedzą, że zawsze znajdą w nich nowe i niepowtarzalne ubrania, obuwie i akcesoria dla każdej grupy wiekowej. Dzięki różnorodności linii dostępnych w ramach każdej kolekcji sezonowej COOL CLUB dzieci mogą bez ograniczeń poszukiwać swojego stylu, eksperymentować z modą rozwijając przy tym swoją kreatywność i zmysł estetyczny.

Marka COOL CLUB jest odzwierciedleniem szczęśliwego dzieciństwa: wesołego, kolorowego, beztroskiego, pełnego przygód. Jest tworzona dla dzieci, ale lubi ją cała rodzina i przyjaciele.

Podziel się: