Disney on Ice: Księżniczki i Herosi! – wideo

Disney on Ice: Księżniczki i Herosi jest kolejnym z listy słynnych na całym świecie przedstawień z cyklu Disney on Ice. Tym razem, na lód przeniesiono historie ośmiu księżniczek Disneya: Królewny Śnieżki, Śpiącej KrólewnyAurory, Kopciuszka, Belli, Arielki, Dżasminy, Tiany, Roszpunki oraz towarzyszących im dzielnych herosów. Bilety na to magiczne przedstawienie, grane w Warszawie od 24 do 26 lutego, będą świetnym prezentem dla dzieci!

Na warszawskim Torwarze już wkrótce zagoszczą najbardziej znane gwiazdy filmów Disneya: przebojowa Roszpunka i awanturnik Flynn, przedsiębiorcza Tiana i książę Naveen, sprytna córka sułtana Dżasmina i złodziej o złotym sercu – Aladyn, piękna Bella i nieokrzesany Bestia, Kopciuszek, Ariel, Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka i zakochani w nich królewicze.

Ponieważ rodzina Disneya ciągle się powiększa, prócz bohaterów klasycznych animowanych filmów, jak Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, czy Kopciuszek, widowisko gości gwiazdy nowych produkcji. „Nowe postaci, jak Roszpunka z nominowanego do Oscara filmu “Zaplątani” i urocza Tiana z „Księżniczki i Żaby” sprawiają, że nasze przedstawienia są wciąż na czasie i nigdy nie są takie same” – mówi Kenneth Feld, producent przedstawienia.

Oprócz nowych postaci, atrakcją będzie oszałamiająca, bajkowa i pełna niespodzianek scenografia. Jej głównym elementem jest wodospad prawdziwej wody. Mamy też w zanadrzu niespodziankę dla widzów, coś, co rozpali, i to dosłownie, ich ciekawość: scenograf Robert Little odtworzył smoka, pojawiającego się w filmie „Śpiąca Królewna”. Efekt jest naprawdę imponujący. Little, podobnie, jak autorka kostiumów Ilona Somogyi, ma doświadczenie rodem z Broadwayu – najbardziej znanych teatrów świata. Na lodzie będzie można podziwiać niezwykłe kreacje autorstwa Somogyi, między innymi rozłożyste suknie księżniczek na balu Kopciuszka inspirowane kosztownymi jajami Fabergé – klejnotami rosyjskich carów.

W Disney On Ice: Księżniczki i Herosi, Dzwoneczek zaprasza publiczność do wspólnej podróży z księżniczkami i herosami Disneya. Podczas widowiska podziwiać można pełną mocy muzykę, migoczące dekoracje i teatralną choreografię, zapewniające niepowtarzalne przeżycia.

Oglądaj to piękne widowisko już od 24 lutego w Warszawie! Zobacz zapowiedź filmową:

Podziel się: