Dziecięca kolekcja Clarks na lato.


Mijają lata, a Clarks wciąż cieszy się zaufaniem swoich klientów. Kierując się dbałością o potrzeby najmłodszych, Clarks oferuje obuwie najwyższej jakości zaprojektowane przez profesjonalistów i dopasowane zarówno do potrzeb stopy, jak i do gustów dzieci i młodzieży. Wzory zgodne z najnowszymi trendami, podążają tropem mody dla dorosłych, dając dzieciom wygodę oraz pewność, że wyglądają wspaniale.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu Clarks wie wszystko na temat zmieniających się potrzeb dziecka i rozumie, jak ważne są wygoda i styl. Owocem pracy specjalistów Clarks jest szeroka gama modeli butów zaprojektowanych zgodnie z potrzebami zarówno maluszków zaczynających naukę chodzenia, jak i przedszkolaków, a także dzieci starszych.

Dziecięca kolekcja wiosna lato 2012 odzwierciedla trendy panujące  w kolekcjach dla dorosłych . Najlepsze na lato, modne sandałki Air Sun i Air Tide dla chłopców oraz Rio Rosy i Sunset Love dla dziewczynek dostępne są w szerokiej gamie pastelowych kolorów. Dla zapewnienia dzieciom komfortu przez cały dzień Clarks rozszerzył także gamę modeli wyposażonych w wyjątkową wkładkę wykonaną według technologii Active Air.

W kolekcji na ten sezon do łask powróciły płócienne modele tenisówek. Łącząc w sobie pomysłowość, lekkość i trwałość są bez wątpienia odpowiedzią na potrzeby współczesnych małych klientów.