Ekologiczne zmywanie

Sterta naczyń w zlewie to zmora większości pań domu. Dla wielu kobiet to właśnie zmywanie jest najbardziej znienawidzoną czynnością spośród domowych obowiązków, ponieważ niszczy dłonie.

Z płynem do zmywania naczyń Lilly’s Eco Clean może być inaczej.

Kto lepiej zrozumie kobietę jak nie inna kobieta? Oczywiście, że nikt!

Z tego przekonania powstała marki Lilly’s Eco Clean. Stworzyła ją Lilly Klint, pochodząca z Finlandii, a żyjąca w zielonej Irlandii pani domu, która założyła firmę sprzątającą. Przez wiele lat zajmowała się dbaniem o porządek w wielu irlandzkich domach. Niestety chemiczne środki negatywnie wpływały na jej zdrowie, samopoczucie i skórę. Tak samo wpływają one na setki kobiet na całym świecie. Dlatego Lilly wpadła na pomysł stworzenia środków do czyszczenia i prania, które są ekologiczne i przyjazne skórze. Główną ideą jaka przyświecała Lilly była chęć stworzenia nowych produktów, które odmienią życie wszystkich którym sprzątanie domu daje się we znaki, tak jak jej. Inspiracji poszukiwała w naturze. Wykorzystując znane od pokoleń receptury oraz składniki podchodzenia roślinnego, stworzyła gamę produktów do sprzątania i prania. Jednym z nich jest Skoncentrowany Płyn do Mycia Naczyń z olejkiem cytrynowym. To środek naturalny dlatego nie podrażnia skóry dłoni.

Płyn działa równie skutecznie jak chemiczne środki do zmywania, ale w przeciwieństwie do nich jest przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Źródłem jego antybakteryjnych właściwości jest czysty olejek eteryczny z cytryny, który jest naturalnym ekstraktem bakteriobójczym. Dzięki niemu naczynia pozostają czyste, a dłonie nie są narażone na podrażnienia i uczulenia. Ponieważ płyn do naczyń Lilly’s Eco Clean jest koncentratem, już niewielka ilość pozwoli zmyć wszystkie talerze i garnki po rodzinnym obiedzie.

Ekologiczne zmywanie jest szczególnie ważne dla alergików. Ponieważ płyn Lilly’s Eco Clean nie zawiera agresywnych składników chemiczny, nie podrażnia wrażliwej skóry uczuleniowców.

Podziel się: