Faceci w rajtuzach – Gatta Cottoline dla chłopców

W chłodne, zimowe dni rodzice szczególnie dbają o to, by ich dzieciom było ciepło. Oprócz otulających szalików i czapek powinni pamiętać także o innych dodatkach, takich jak rajstopy, bo w największe mrozy, w samych spodniach może być zbyt chłodno. Specjalną linię rajstop dla chłopców przygotowała Gatta. W kolekcji Cottoline każda mama znajdzie coś w sam raz dla swojego urwisa.

Zimą aura nam nie sprzyja, dlatego ważne jest abyśmy byli odpowiednio przygotowani do warunków panujących za oknem. Zwłaszcza maluchy należy uzbroić w odpowiednie elementy garderoby. Dlatego też marka Gatta przygotowała zimową kolekcję dodatków dla najmłodszych.

„Na mroźną zimę dla swoich najmłodszych klientów mamy wiele ciekawych, typowo chłopięcych modeli rajstop. Wszystkie są ciepłe, miękkie i wygodne. Ozdobione zostały różnorodnymi motywami” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Gatta Cottoline proponuje dla chłopców bawełniane rajstopy w ciemniejszych kolorach: szarym, khaki, szerokiej gamie błękitów, a także czerwieni zestawionej z czernią.

Rajstopy zdobią romby, samochody czy tradycyjna krata. Wszystkie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są wyjątkowo wygodne. Dodatkowo zawierają elastan, który zapobiega deformowaniu się w trakcie użytkowania.

Produkty marki Gatta posiadają certyfikat Eko-Tex, który potwierdza, że wszystkie materiały użyte do produkcji nie zawierają szkodliwych substancji i są odpowiednie dla alergików.

Kolekcja Cottoline, w której można znaleźć także skarpetki, podkolanówki i rajstopy dla dziewczynek składa się z trzech segmentów dla różnych grup wiekowych:
• Babe przeznaczona jest dla dzieci w wieku 0-2 lat
• Kiddy przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat
• Teen przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7-11 lat

[nggallery id=48]

Produkty z kolekcji Cottoline można kupić w salonach firmowych Gatty na terenie całego kraju. Ich ceny wahają się od 9,90 zł do 19,90 zł.