Fashion lovers – najnowsza kolekcja marki MałaMi

  • Moda

MałaMi to polska marka ubrań dla dziewczynek, która tworzy nowoczesne i oryginalne stylizacje dla najmłodszych fashionistek.

Priorytetami marki jest wysoka jakość wykonania i komfort dziewczynek podczas noszenia ubranek. Projekty są przygotowywane z najwyższą starannością, o czym świadczy nie tylko dobór wysokiej jakości materiałów, ale również dbałość o wykończenia, które dodają ubraniom unikatowości.

Najnowsza kolekcja jesień/zima 2018 marki MałaMi nosi nazwę Fashion Lovers. Jej premiera odbyła się w połowie sierpnia. Kolekcja została podzielona na cztery części: Party, Back to school, Sporty oraz Glam Rock, tak, aby każda dziewczynka znalazła w niej coś dla siebie.

Każda część wyróżnia się własnym charakterem i oferuje oryginalne stylizacje na różne okazje. Powrót do szkoły to klasyczne połączenie bieli i czerni w zestawieniach spódnic oraz bluzek z elegancko wykończonymi detalami, odpowiednie na rozpoczęcie roku szkolnego. Stylizacje sportowe to przede wszystkim wygodne połączenia luźnych bluz, bluzek, tunik oraz spodni, które zapewniają komfort i pozwalają dziewczynkom czuć się swobodnie. Dominuje w nich połączenie koloru czerwonego i szarego, całość dopełniają oryginalne nadruki.

W najnowszej kolekcji znajdziemy bluzki z modnymi projektami typograficznymi, które swobodnie można łączyć z innymi częściami odzieży. Wybór poszerzają również koszule w modnych wzorach. Oprócz spódnic, które dziewczynki mogą założyć nie tylko do szkoły, MałaMi oferuje również sukienki, także w stylizacji bardziej sportowej. W kolekcji dominuje luźny styl. Biel, czerwień, czerń i szarość to dominujące kolory w najnowszych projektach kolekcji. Jej różnorodność pozwala na elastyczne zestawianie ze sobą różnych elementów odzieży i tworzenie własnych stylizacji.

Więcej informacji na oficjalnej stronie marki – www.malami.pl

Podziel się: