Fryzury szkolne (nie tylko) na początek roku szkolnego

  • Moda

Oczekiwanie, mnóstwo emocji i wielkie odliczanie. Plecak i zeszyty już gotowe. Co dalej? Ważne dni, momenty, które chcemy celebrować – początek szkoły to idealna okazja, aby zacząć rewolucję na głowie.

Na ile efektowna powinna być fryzura w pierwszym tygodniu września? Bardziej finezyjne sploty doskonale sprawdzą się przy oszczędnych biało-granatowych stylizacjach. Dodatkowo uczennice poczują, że zaczyna się naprawdę wyjątkowy i pełen nowych wyzwań czas. Bogate sploty urozmaicą szkolne stylizacje i sprawią, że na dłużej będziemy pamiętać o letnich szaleństwach – podkreślają styliści Maniewski.

Szkoła w odróżnieniu od wakacji to odwrócony porządek zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.  Czy może być lepsza propozycja niż odwrócony warkocz? Patrycja Janczar z krakowskiego salonu Maniewski zaproponowała właśnie taki splot zakończony prostym kucykiem. Fryzura pozwala na wyeksponowanie długości włosów, jednocześnie prezentuje się ciekawie.

Delikatne i dziewczęce! Fale doskonale sprawdzają się podczas rozpoczęcia roku szkolnego. Poniedziałkowe prognozy zapowiadają się optymistycznie, więc nie musimy martwić się, że wilgotne powietrze zaszkodzi tej stylizacji.

Udanego roku szkolnego!

Podziel się: