Gatta Beauty dla przyszłych mam

 

Gatta, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam, przygotowała specjalną linię rajstop i legginsów Gatta Beauty. Elastyczna przędza LYCRA Soft Comfort® delikatnie podtrzymuje brzuch i odciąża kręgosłup. Linia Body Protect jest więc idealna dla zdrowia i urody kobiet w ciąży.

Gatta Beauty to specjalistyczna linia produktów, które wspomagają kobiece ciało w walce z wszelkimi niedoskonałościami lub też dbają o nie w szczególnych momentach – takich jak na przykład ciąża. Rajstopy i legginsy Gatta Body Protect dla przyszłych mam wykonane zostały z elastycznej przędzy LYCRA Soft Comfort®, która zapewnia optymalne potrzymanie rosnącego brzucha, nie powodując jednocześnie jego ucisku. Co więcej produkty z linii Body Protect, dzięki specjalnej konstrukcji i wzmocnionej tylnej części, odciążają plecy i wspomagają mięśnie kręgosłupa, zapewniając komfort kobietom w ciąży.

„Gatta Beauty to produkty przygotowane z myślą o kobietach w różnym wieku i o różnorodnych potrzebach. Dla przyszłych mam stworzyliśmy linię, która wspomaga funkcje kobiecego ciała, w tak szczególnym okresie, jakim jest ciąża. Rajstopy i legginsy z linii Body Protect zapewniają ochronę brzucha mamy i doskonale dopasowują się do kształtu zaokrąglonej sylwetki” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Wśród produktów dla przyszłych mam można znaleźć rajstopy o grubości 20 i 40 den oraz legginsy o grubości 100 den – doskonałe na co dzień, ale też jako element stroju sportowego podczas zajęć w szkole rodzenia czy klubie fitness.

W kolekcji Gatta Beauty oprócz produktów dla kobiet w ciąży znaleźć można także rajstopy, legginsy, pończochy, podkolanówki lub shorty o właściwościach antycellulitowych, przeciwżylakowych, a także redukujące zmęczenie, poprawiające krążenie, chłodzące czy też modelujące różne partie ciała.

Podziel się: