Gatta Beauty rekomendowana przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki


Linia rajstop i legginsów Gatta Beauty spotkała się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem wśród klientek. Produkty o wyjątkowych właściwościach modelujących, chłodzących i relaksujących oraz modele doskonałe dla kobiet w ciąży zyskały także uznanie środowisk medycznych. Rajstopy Relaxmedica otrzymały bowiem rekomendację Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Produkt doceniony został za swoje wyjątkowe właściwości – nie tylko aktywnie przeciwdziała żylakom, dzięki optymalnej kompresji włókien, ale także koryguje niedoskonałości figury, dzięki zabudowanej górnej części rajstop.

Cieszymy się, że innowacyjna linia Gatta Beauty została doceniona zarówno przez klientki, jak i przedstawicieli środowisk medycznych. Rekomendacja Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki potwierdza skuteczność i najwyższą jakość naszych produktów” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki wyróżnił dwa produkty z linii Gatta Beauty – rajstopy Relaxmedica 20 den oraz Relaxmedica 40 den. Rajstopy testowane były na grupie 100 kobiet. Ich pozytywna opinia dotycząca produktu była podstawą do wydania rekomendacji.

Produkty z linii Gatta Beauty, w tym rajstopy z logotypem Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, znaleźć można w salonach firmowych Gatta na terenie całej Polski. Ceny produktów wahają się od 16,90 zł do 27,90 zł.

Podziel się: