Gwiazdy na święta – dla wcześniaków!

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia fundacja Pomaganie Jest Trendy uaktywniła link do drugiej części bajki o przygodach Duszka Babu (link do pierwszej części tegorocznej edycji : https://youtu.be/pWVVyaQJ3n4 ) . Tym razem w rolę recytujących wcielili się Andrzej Nejman, Jurek Owsiak , Janusz Panasewicz, Sebastian Stankiewicz, Krzysztof Gorzkiewicz oraz Krystian Kinastowski (Prezydent Kalisza) – muzykę do projektu stworzył z kolei Tomasz Lubert. Bajkę można oglądać pod tym linkiem: https://youtu.be/8IBDwKa6pQI
 
    O ile we wcześniejszych latach fundacja zajmowała się propagowaniem wiedzy nt. autyzmu i nie pozyskiwała żadnych środków na swoje cele statutowe, o tyle w tegorocznej edycji celem fundacji jest zbiórka funduszy, które przeznaczone zostaną w 50% na zakup sprzętu medycznego dla szpitali do ratowania życia wcześniaków(fundusze te zostaną przekazane na konto WOŚP) , w 25% na rzecz dotowania charytatywnych celów lokalnych w całej Polsce, a pozostałe 25% przeznaczane będzie na kontynuację propagowania świadomości nt. autyzmu poprzez organizację spotkań rozrywkowo edukacyjnych z udziałem gwiazd na terenie całego kraju.
 
    Z tego właśnie względu znane osoby przekonują do zakupu specjalnie wyprodukowanych produktów żywnościowych z Duszkiem Babu, które dostępne są już w sklepach niemalże w całej Polsce lub na stronie www.babushop24.pl .
 
 
Podziel się: