Hit przyszłej jesieni…Misiowe rajstopy frotte na odwrót?


Każda z nas z pewnością pamięta ciepłe, grube rajstopy z dzieciństwa z frotte. Jeden z najlepiej znanych polskich producentów skarpet i rajstop – firma Wola postanowiła dobrze znany i niezawodny jesienno-zimowy strój uatrakcyjnić. Technolodzy Woli odwrócili materiał na drugą stronę i dodali trójwymiarowy wzór splotu. Efekt jest zaskakujący!
Niedoceniana „lewa strona” frotte dzięki wykorzystaniu przez nas specjalnego, gęstego splotu umożliwiła stworzenie trójwymiarowych wzorów. Tradycyjne rajstopy zyskały dzięki temu niesamowity charakter – są bardzo ciepłe, miękkie i atrakcyjne” – powiedziała Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola. Wykorzystanie drugiej strony tradycyjnie stosowanego materiału, jakim jest frotte sprawiło, że rajstopki stały się dużo przyjemniejsze w dotyku.

Mimo, że grube, dzięki elastycznemu splotowi są wygodne i nie utrudniają maluszkom ruchów. Dodatkowo na ciepłych rajstopkach pojawiły się przestrzenne wzory – kwiaty, motywy geometryczne, zwierzątka. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że produkty Woli sprawdzą się w wielu, różnorodnych stylizacjach dzieci.

Wybierając ubranka dla dzieci należy pamiętać o restrykcyjnych normach jakości, jakie powinny spełniać. Firma Wola posiada certyfikaty „Bezpieczny dla Dziecka” oraz OEKO-TEX – gwarantujące najwyższą jakość produktów. Badania przeprowadzane przez odpowiednie instytuty potwierdzają, że produkty są wolne od wszelkich substancji szkodliwych. Kryteria obejmują także takie parametry, jak odporność na odbarwienia, antyalergiczność i przyjazne dla skóry pH. Dodatkowo produkty dla dzieci muszą być tak barwione, aby ich kolory były odporne na pot i ślinę.

Podziel się: