Hity dla karmiącej mamy

Bez tych gadżetów teoretycznie można funkcjonować. Tylko po co? Nic tak nie ułatwia życia świeżo upieczonym mamom karmiącym i nie czyni go bardziej komfortowym jak te produkty. O czym mowa? Przekonaj się sama. Poznaj top 5 hitów mamy karmiącej!

Bansoletka Milk Bands
Bransoletka pielęgnacyjna Milk Bands to najnowsze rozwiązanie dla mam karmiących piersią, którym zależy na tym, aby precyzyjnie śledzić czas kolejnego karmienia niemowlęcia. Dzięki bransoletce wiesz, którą piersią ostatnio karmiłaś dziecko ( co nie jest takie oczywiste po ciągłym przystawianiu maluszka do piersi, z niewielką przerwą na sen!), jak długo trwało ostatnie karmienie, ile razy dziecko było przystawiane do piersi w ciągu całego dnia i dowiesz się, kiedy powinno być następne karmienie. Idealnie sprawdza się, gdy karmisz maluszka piersią. Niezastąpiona, gdy właśnie rozpoczęłaś ( niełatwy przecież!) proces odstawiania pociechy od piersi.

Elektroniczny zegar pielęgnacji dziecka ITZBEEN

Elektroniczny zegar pielęgnacji dziecka ITZBEEN pomaga mamom karmiącym. Ale nie tylko! To nowoczesne urządzenie bardzo ułatwia życie młodym, często zagubionym rodzicom i pozwala właściwie i dobrze pielęgnować pociechę. Urządzenie dba o to, aby maluszek został nakarmiony o czasie, pozwala odnaleźć się świeżo upieczonej mamie i tacie w całym cyklu tak nowych dla nich czynności – przewijania, karmienia, drzemki. Niezastąpiony, gdy Twoją pociechą ma zająć się babcia czy opiekunka! Doceniony przez rodziców, nagradzany przez specjalistów. Warto go mieć!

Fasolka poduszka Motherhood

Ta poduszka niejedno ma zastosowanie! Fasolka poduszka Motherhood idealnie sprawdzi się w czasie karmienia. Jej optymalny, ergonomiczny kształt gwarantuje dziecku maksymalną wygodę w czasie karmienia, jednocześnie odciążając plecy i redukując napięcie szyi i karku.
„Kariera” poduszki fasolki w domu nie kończy się wraz z odstawieniem maluszka od piersi! Fasolka zapewnia bowiem wsparcie podczas leżenia na pleckach, podczas leżenia na brzuszku czy przy nauce siedzenia.

Bluzki dla mam karmiących Carriwell

Karmiąc maluszka, stawiasz na wygodę? Pragniesz zapewnić dziecku pełny dostęp do piersi? Jednocześnie cenisz sobie intymność karmienia i magię tych chwil? Polecamy bluzki do karmienia Carriwell. Idealna w domu i poza nim. Zapewnia komfort i dyskrecję. Polecana przez młode mamy.

Dla aktywnych mam

Jesteś mamą karmiącą? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Właśnie szykujesz się do wyjścia na basen z pociechą? Polecamy zatem kostium kąpielowy do karmienia Carriwell. Regulowane ramiączka posiadające płaskie klipsy umożliwiają odpięcie lub zapięcie miseczki jedną ręką. Kostium szybsko schnie, jest odporny na chlor, pozbawiony fiszbin.

Więcej informacji o produktach pomocnych w karmieniu maluszka, mamy znajdą na stronie: www.babymama.pl