Hunter Kids – kalosze, mini akcesoria i jaskrawe skarpetki do butów

  • Moda
Hunter Kids

Hunter Kids to kalosze, mini akcesoria i jaskrawe skarpetki do butów. Zabawna, odporna na warunki atmosferyczne kolekcja, która została zaprojektowana z myślą o tym, by chronić dzieci przed żywiołami. W skład kolekcji Original Kids wchodzi First Wellington – specjalistyczny but zaprojektowany dla ciągle rosnącej, dziecięcej stópki.

 

Kiedy dzieci spędzają czas pochylając głowy nad ekranami, powrót do znanego większości z nas, dorosłych Tajemniczego ogrodu, stał się inspiracją dla całej kampanii Hunter – The Secret Garden. Dziecięca ciekawość i niesforność była kluczem tworzenia kolekcji. Bo czy istnieje coś, co bardziej napędza wyobraźnię niż dziecięce pomysły na zabawę?

 

Dzięki nowej kolekcji, małych odkrywców nie zniechęci nawet deszczowa pogoda. Wodoodporny plecak dostępny w sześciu kolorach, będzie idealny na przechadzki w takie dni. Różowe Chelsea Boots podkreślą dziewczęcość i nadadzą uroku wszelkim przekornościom i swawolom. Na kwietniową pogodę, świetnie sprawdzi się Vinyl Poncho. Bo przecież w tym miesiącu, słońce lubi wymieniać się z deszczem. A jeśli nagle nas zaskoczy, warto mieć przy sobie Moustache Bubble Umbrella. Żeby podczas zabaw nie obawiać się zadrapań na kostkach i mokrych skarpetek, warto wybrać jedną z wersji kolorystycznych Wellington Boots. Dobierając do nich skarpetę z ciekawym wzorem, zadbasz o to, żeby Twój urwis z jeszcze większym zadowoleniem skakał po kałużach.

 

Pamiętaj, możesz uzupełnić nie tylko garderobę swojego dziecka ale także własną o takie same lub podobne modele Hunter i cieszyć się życiem jak dziecko.

Podziel się: