Jak ubrać małe dziecko na ważną uroczystość?

  • Moda

W co ubrać dziecko do Chrztu bądź na dużą uroczystość rodzinną? Kupować specjalne stroje, czy wybrać coś z garderoby dziecka? Polski producent rajstop i skarpet – firma Wola – w swojej ofercie ma bardzo ciekawą propozycję dodatków, które uświetnią ubranka na każdą ceremonię, niezależnie, czy rodzice zdecydują się na klasyczną, czy odświętną wersję.

Moda na strojne, wyjątkowe ubranka do Chrztu powoli przemija. Wraz ze wzrostem dostępności różnorodnych ubrań dla dzieci, coraz większą popularnością cieszą się zestawy, które z powodzeniem można wykorzystać na co dzień. Przy wyborze stroju dla malucha na ceremonię Chrztu, bądź inną ważną uroczystość rodzinną, ważne jest jedynie zachowanie pewnych zasad. Dziecko powinno być ubrane w elegancki, czysty i wygodny strój z gustownymi, stonowanymi dodatkami.

„Projektanci firmy Wola stale śledzą obowiązujące tendencje na rynku polskim i zagranicznym. Ubranka chrzcielne zmieniły się na przestrzeni ostatnich kilku lat. W kwestii dodatków – rajstopek i skarpetek – Wola wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Specjalna odświętna kolekcja to gładkie rajstopki i skarpetki z delikatnymi dodatkami – np. lamówkami bądź kokardkami przy ściągaczu” – powiedziała Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola.

Najpopularniejszymi kolorami ubranek nadal są biały, błękitny i różowy, chociaż pojawiają się także odcienie żółtego i zielonego. Rajstopki i skarpetki występują we wszystkich kolorach, jednakże rodzice najczęściej sięgają po biel oraz nowe propozycje – odcienie kremowe, ecru, czy delikatne beże.

[nggallery id=43]

Rajstopy Woli dostępne są w rozmiarze od 56 cm wzrostu, ceny wahają się od 8 zł do 12 zł, skarpetki natomiast już od rozmiaru 10, w cenie od 3 zł.

Podziel się: