Jaka biżuteria będzie modna w sezonie wiosna-lato 2020?

  • Moda

Kolczyki, naszyjniki, bransoletki – to często one jako dodatki decydują o wyglądzie całej stylizacji. Jeśli chcesz odwiedzić sklep z biżuterią, dowiedz się, w co warto zainwestować w nadchodzącym sezonie. Poznaj najnowsze trendy i wybierz z nich najciekawsze propozycje!

Duże znaczy lepsze!

W nadchodzącym sezonie szczególnie popularne staną się dodatki w wersji XXL. Planując zakupy w sklepie z biżuterią bierz przede wszystkim pod uwagę chokery i łańcuchy. Nie skupiaj się jednak na tych skonstruowanych z drobnych ozdób i rzemyków. W tym sezonie na wybiegach mody rządzą przede wszystkim grube, często metalowe obroże, które prezentują się masywnie i przyciągają spojrzenia. Łańcuchy mogą być wykonane z niestandardowych materiałów. Możesz używać ich jako ekstrawaganckiego dodatku do skromnego stroju.

Podobnie wygląda sprawa w przypadku kolczyków. Tutaj szczególnie popularne będą koła. Muszą mieć dużą średnicę i być szerokie albo bogato zdobione. Krótko mówiąc, im bardziej rzucają się w oczy, tym lepiej dla Twojej stylizacji. Zależy Ci na bardziej wiszącej formie albo koła są dla Ciebie niewygodne? W takim razie wybierz długie kolczyki, koniecznie przerysowane i z wieloma zdobieniami, i noś je tylko… w jednym uchu. Sklep z biżuterią MyBizu.pl jest pełen atrakcyjnych propozycji we wszystkich wymienionych wariantach dodatków.

Jaki materiał wybrać?

Tutaj panuje spora dowolność. Nadal popularne jest srebro, co sprawia, że w każdym sklepie z biżuterią pojawia się bogaty asortyment dodatków modnych w tym sezonie. Równie popularne będą dodatki ze złota. W obu przypadkach może to być biżuteria sztuczna, pomalowana na konkretny kolor albo posrebrzona czy pozłacana. Nie miej skrupułów – im więcej błyskotek, koralików czy kryształków, tym modniej!

Dla kobiet poszukujących bardziej kolorowych dodatków dobrą wiadomością będzie fakt, że modne staną się produkty z żywicy i plastiku. Wystarczy, że znajdziesz sklep z biżuterią gwarantujący wysoką jakość sprzedawanych wyrobów, a możesz cieszyć się atrakcyjnymi ozdobami w korzystnej cenie. Jeśli zastanawiasz się nad najkorzystniejszym kolorem, dobrym wyborem będzie wszystko, co jest dobrze widoczne, jaskrawe i rzucające się w oczy.

Niejakim zaskoczeniem w sezonie wiosna-lato 2020 mogą być perły. Na wybiegach pojawiły się w formie kolczyków, grubych sznurów albo ozdób na włosy. Ten akcent w stylu vintage zachwyci te kobiety, które lubią wracać do trendów z poprzednich lat. Uwaga! Perły w takiej formie warto nosić nie tylko do eleganckich kreacji, ale też codziennych stylizacji.

Photo by Andrea Piacquadio from Pexels