Konkurs: złote choinki na złote święta!

ekologiczne choinki

Wykonanie ekologicznych ozdób świątecznych to pomysł na aktywne spędzenie czasu wraz ze swoim dzieckiem w okresie nadchodzącego Bożego Narodzenia.
Drewniane, słomiane, ekologiczne figurki i ozdoby mogą nadać naszym mieszkaniom naturalny i sielski klimat, dom zyska ciepły i rodzinny charakter.

Każdy z nas z pewnością zachwyci się choinką, która będzie zaskoczy nas nie tylko swoją oryginalnością, ale też będzie cieszyć oko naturalnymi, prostymi, a przy tym ekologicznymi elementami.

Jeżeli i Wam podoba się pomysł ekologicznych, naturalnie pięknych i stylowych świąt, to mamy dla Was doskonałą wiadomość. Mamy dla Was… konkurs, w którym wygraną są DWIE przecudne złocone choinki, takie jak te, prezentowane na zdjęciach.

ekologiczne choinki

kliknij, żeby powiększyć

Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu, z czego wykonane są te precyzyjne, maleńkie cudeńka?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: choinka w nieprzekraczalnym terminie do 05. grudnia 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych w przypadku ewentualnej wygranej!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej.

Może to właśnie pod Twoją choinką znajdziesz naszą ekologiczną choinkę? Powodzenia!

ekologiczne złote choinki

ekologiczne złote choinki

kliknij, aby powiększyć