Księżniczka, piosenkarka, Barbie i… Joasia Jabłczyńska w jednym!

Księżniczka pragnąca zostać piosenkarką i gwiazda pop, która choć przez chwilę chciałaby poczuć się jak… prawdziwa księżniczka – tak rozpoczyna się magiczna historia bohaterek najnowszego filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”. Do poznania niezwykłych przygód bohaterów filmu zaprasza Joanna Jabłczyńska. Gwiazda została twarzą kampanii reklamowej najnowszej serii zabawek firmy Mattel® – „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”. Aktorka wzięła udział w bajkowej sesji zdjęciowej oraz nagrała piosenkę do filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” (teledysk poniżej).

Znana i lubiana na całym świecie lalka Barbie® od lat zaskakuje kolejnymi wcieleniami, a jej losy śledzą miliony dziewczynek. Wzruszający musical „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” przenosi widzów w bajkowy świat, o którym marzy niejedna młoda dama. Księżniczka Tori™, śliczna dziedziczka krainy Meribella, zamiast wykonywać swoje królewskie obowiązki, pragnie śpiewać i tańczyć. Gdy do królestwa przyjeżdża jej ulubiona piosenkarka – Keira™, skrywane do tej pory marzenie staje się bardziej rzeczywiste niż kiedykolwiek wcześniej. Podczas spotkania dziewczynki odkrywają magiczny sposób, który pozwala im… zamienić się rolami. Wyjątkowe spotkanie staje się początkiem niezwykłej przyjaźni, która będzie musiała przezwyciężyć problemy nadciągające nad krainę Meribella.

– Wzruszająca historia bohaterek filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” pokazuje siłę przyjaźni, a także ponadczasowe marzenie, by móc choć na chwilę wcielić się w inną rolę. Joanna Jabłczyńska bez wątpienia odkryła „magiczny sposób” na łączenie różnych życiowych pasji – od dziecka występuje na scenie, jest znana z ról filmowych i dubbingów, realizuje się również jako prawniczka i jest pasjonatką wielu dyscyplin sportowych. Joasia wręcz emanuje pozytywną energią, która udziela się otoczeniu. Jej zaangażowanie i entuzjazm sprawiają, że będzie doskonałą ambasadorką Barbie®! – mówi Anna Penza, Brand Manager w firmie Mattel Poland.

Joanna Jabłczyńska, znana z licznych produkcji telewizyjnych oraz użyczająca swojego głosu w filmach dziecięcych, nagrała piosenkę, która jest miksem dwóch utworów wykonywanych w musicalu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”: „Tak to ja” oraz „Księżniczki bawić się chcą”. Aktorka specjalnie na potrzeby kampanii wzięła również udział w bajkowej sesji zdjęciowej.

Odzwierciedleniem postaci występujących w filmie są lalki z najnowszej kolekcji „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”. Lalka – Księżniczka Tori™, przemienia się w stylową gwiazdę muzyki pop poprzez zmianę długiej sukni w sceniczną sukienkę i koloru włosów z blond na różowe. Lalka – Gwiazda Pop Keira™ zamienia się w przepiękną księżniczkę w długiej eleganckiej sukience, a jej włosy z brązowych stają się fioletowe. Obie lalki mają naszyjnik, po naciśnięciu którego każda z nich zaczyna śpiewać po polsku jedną z dwóch filmowych piosenek. Uzupełnieniem kolekcji są: Książę Liam™, Zamek światła i dźwięku, Konik i Kareta oraz Diamentowa wróżka Chelsea™. Kolekcja „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” to również oferta produktów licencyjnych w tym akcesoria szkolne oraz książeczki do kolorowania.

Film DVD „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” oraz towarzysząca mu seria zabawek i produktów licencyjnych dostępne będą w sprzedaży od września br. Spot reklamowy z udziałem Joanny Jabłczyńskiej będzie można zobaczyć od października do grudnia 2012 r. w telewizjach dziecięcych. Poniżej zaś teledysk „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” z udziałem aktorki.

http://youtu.be/hpIzWHTpw2w

Podziel się: