Lilliputz, porcja wodnego szaleństwa na Dzień Dziecka

Najmłodsi z utęsknieniem czekają na Dzień Dziecka, wiedzą bowiem, że najbliżsi przygotują dla nich tego dnia moc atrakcji. Spraw, aby 1 czerwca na długo pozostał w pamięci malucha i zorganizuj dla niego niezapomniane wodne szaleństwo z kosmetykami Lilliputz. Dzięki owocowym perełkom i piankom z drogerii Rossmann, przygotujesz wyjątkową kąpiel. Zależnie od doboru produktów z serii Lilliputz dla księżniczek bądź dla piratów, dziecko przeniesie się w magiczny świat: bajecznego zamku księżniczek lub niczym prawdziwy pirat na szerokie wzburzone morza!

Umożliwianie dzieciom twórczego, kreatywnego spędzania czasu jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju malucha i pobudzenia jego wyobraźni. Po całym dniu atrakcji i prezentów pokaż, że zabawa nie musi kończyć się wraz z powrotem do domu. Zaskocz swoją pociechę i przygotuj dla niej niezwykłe wodne szaleństwo. Jest to możliwe dzięki kosmetykom dla dzieci Lilliputz dostępnym w drogeriach Rossmann. W dedykowanych dla dziewczynek i chłopców seriach, znajdziesz nowe pachnące owocami: perełki i pianki, które sprawią, że kąpiel już nigdy nie będzie kojarzyła się z nudą!

Dla małych księżniczek wybierz Lilliputz perełki do kąpieli oraz Lilliputz piankę pod prysznic o intensywnie truskawkowym zapachu. Na początek wystarczy nalać wody do wanny, a następnie wysypać perełki z torebki. Dodane do kąpieli nie tylko pięknie pachną, ale również barwią ją na różowo, tworząc bajkowy klimat, niczym z królewskiego zamku. Dodatkowo perełki Lilliputz zawierają olej migdałowy, który zadba o pielęgnację delikatnej skóry dziecka. Natomiast pianka Lilliputz doskonale myje, a zarazem dzięki zawartości pantenolu, dba o nawilżenie skóry. Jej formuła jest bardzo delikatna i doskonale rozprowadza się po ciele oraz równie łatwo się spłukuje. Dodatkowo swoją konsystencją przypomina bitą śmietankę i smakowicie pachnie, a małe księżniczki będą mogły z niej wyczarować piankową biżuterię.

Ponieważ mali chłopcy to wulkany energii, uwielbiają barwną i żywiołową zabawę, z pewnością przypadnie im do gustu pomysł, aby zamienić wannę w prawdziwy ocean. Wyczarujesz go dzięki dostępnym w serii dla piratów Lilliputz perełkom do kąpieli i Lilliputz piance pod prysznic o zapachu jagód. Barwiące wodę na morski kolor perełki Lilliputz sprawią, że nurkowanie czy morska burza w wannie, wywołana przez malucha, staną się jeszcze bardziej radosne i żywiołowe. Ponadto, ten pozbawiony alkalicznych mydeł kosmetyk, dzięki zawartości oleju migdałowego właściwie natłuści i nawilży skórę dziecka. Natomiast dzięki zastosowaniu pianki Lilliputz o delikatnej formule z zawartością pantenolu, ciało malucha pozostanie gładkie i zachowa naturalną wilgotność. Możemy z niej również stworzyć „morską pianę”, a dodatkowo włożyć do wanienki plastikowy statek piracki, co będzie wspaniałym uzupełnieniem zabawy!