Mała Dama – stylizacje modowe

moda dziecięca stylizacje

Mała dama marzy o dwóch rzeczach – pięknej biżuterii i o tym, żeby być zawsze piękna jak jej… mama. Bo mała dama ma swój charakter i styl. Wie jak ważne są w jej ubiorze dodatki. Sprawdź, jakim typem jest Twoja mała księżniczka i poznaj nasze propozycje bajkowych stylizacji!

Mała Dama uwielbia różowy kolor i piękne tiulowe suknie do ziemi. Jest przecież urodzoną księżniczką, wie, co jest modne. Wie też, że obowiązkowym elementem każdej kreacji jest wyjątkowa biżuteria. Zawsze w odcieniach jej ubioru, z delikatnymi zawieszkami. Najlepiej w kształcie swoich ulubionych rzeczy.

Mała dama uwielbia tańczyć. A w jej stroju nie może zabraknąć atrybutów scenicznych. Obowiązkowe będą wygodne buciki, cukierkowe dodatki i delikatna bransoletka prawdziwej primabaleriny. Czasem tylko marzy o słodkim pluszaku na dobranoc, a i ten powinien być w iście królewskich kolorach.

Mała fashionistka wie, że równie pięknym kolorem w jej stylizacjach będzie niebieski a w jej garderobie nie może zabraknąć niebieskich dodatków. Pasują na co dzień, niezależnie od uroczystości w której bierze udział.

W codziennej garderobie małej strojnisi nie może zabraknąć ozdób w postaci stylowych opasek, delikatnych koron i naszyjników, a królewski wystrój pokoju, to już marzenie każdej małej damy. Wystarczy nawet drobny element, żeby z uśmiechem witała każdy dzień. W iście królewskim stylu będzie zawsze niezwykle dystyngowany zestaw z sukienką i płaszczykiem w roli głównej. Błyszczące dodatki wyróżnią małego anioła z szarego tłumu.

1 little princess

1 little princess
bransoletka: Venis, www.venis.pl; torebki: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com; pluszak: Empik piżamka: H&M Kids

2 dancing queen

2 dancing queen
bransoletka: Venis, www.venis.pl; torebki: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com; kapcie: Accesorrize; spódnica: Smyk; lusterko: H&M Kids

3 sweet dreams

3 sweet dreams
bransoletki: Venis, www.venis.pl; pluszak: Smyk; lampka: Jysk

4 baby blue

4 baby blue
bransoletka: Venis, www.venis.pl; torebki: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com; pluszak: Empik; opaska: www.silkfred.com; szalik: Reserved Kids

moda dziecięca stylizacje

5 baby girl
bransoletka: Venis, www.venis.pl; torebki: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com; pluszak: www.amazon.com; skrzynia: Ikea

moda dziecięca stylizacje

6 angel
bransoletka: Venis, www.venis.pl; poduszka: Home & You; płaszczyk: Zara Kids; sukienka: Zara Kids

Podziel się: