MałaMi – Be Different

Polska marka odzieżowa MałaMi pokazuje, jak zbudować biznes z rodzinnymi tradycjami, dzieląc się miłością i pasją do tworzenia jedynej w swoim rodzaju odzieży dla dziewczynek. 

MałaMi została założona przez Sylwię i Marcina, którego rodzice są producentami odzieży i pracują w branży tekstylnej od kilkudziesięciu lat. Nad projektami MałaMi czuwają bezpośrednio właściciele marki. Sylwia uczestniczy w każdym projekcie, dobiera tkaniny, materiały, dodatki i ostatecznie je akceptuje. Marcin natomiast zajmuje się stroną sprzedażową i kontaktami z kontrahentami. Od początku wszystkie ubrania marki są szyte w rodzinnych, polskich szwalniach, w których wykonanie i jakość materiałów stawia się na pierwszym miejscu.

Firma skupia się przede wszystkim na projektowaniu krótkich serii niebanalnej i wyróżniającej się odzieży dziecięcej. Sloganem marki jest motto „MałaMi – Be Different”. Innowacyjny design, dobór materiałów, dbałość o każdy detal oraz wzornictwo zdecydowanie wyróżniają markę na rodzimym rynku. Swoje inspiracje czerpie z zagranicznych dziecięcych wybiegów, często wyprzedzając obecnie panujące trendy w modzie dziecięcej i młodzieżowej. 

W swojej produkcji MałaMi wykorzystuje materiały najlepszej jakości, co stale doceniają nowo przybywający klienci oraz stali klienci od dawna związani z marką.  Design rzeczy MałaMi to nietuzinkowy wygląd, styl oraz jakże ważna cecha ubranek dla najmłodszych – wygoda I satysfakcja dziewczynek, które noszą produkty z metką brandu. „Nasze produkty nigdy nie będą typową „masówką” – mówi Sylwia, właścicielka marki. MałaMi to przede wszystkim wysoka jakość i nowatorskie podejście do tradycyjnych form projektowania odzieży. Każdy nowy projekt powstaje z najwyższej jakości materiałów w modnej kolorystyce. To wzornictwo, które wpisuje się w sezonowe trendy, jednocześnie stawiając na piękno, wyróżniające detale oraz wygodę dziewczynek. 

W najnowszej kolekcji MałaMi Jesień/Zima 2017/2018 dominują modne tuniki, sukienki, a także bluzki wpisujące się w obecnie panujące trendy. Odzież dostępna jest w najmodniejszych w tym sezonie kolorach szarości, czerwieni, a także ponadczasowej czerni.

Zapraszamy na oficjalną stronę i sklep marki – www.malami.pl