Mały Picasso WOLI rysować na ścianie


Powrót do szkoły i przedszkola to czas, w którym dzieci na nowo rozbudzają swoją kreatywność. Wyrażają ją nie tylko w trakcie zajęć plastycznych, ale też w zaciszu swojego pokoju. Często najlepszym miejscem na ekspresję radosnej twórczości jest ściana, nad czym z pewnością ubolewają rodzice kreatywnych pociech. Sposobem na rozwijanie talentów najmłodszych mogą być duże arkusze papieru, chroniące tapetę lub farbę, na których dzieci mogą do WOLI oddawać się swojej pasji.

Choć to z pewnością prawdziwa zmora dorosłych, dzieci za punkt honoru często obierają sobie stworzenie arcydzieła na ścianie własnego pokoju. W domowym zaciszu, łatwiej niż w szkole czy przedszkolu, zdobywają się na prawdziwą ekspresję. Co w tej sytuacji powinni zrobić rodzice? Marka WOLA proponuje aktywne wspieranie twórczości maluchów. Sposobem na nieinwazyjne upiększanie ścian przez najmłodszych jest przytwierdzenie do nich dużych arkuszy papieru.

Dzieci lubią czerpać inspirację ze swojego otoczenia. Kolory, dźwięki, zapachy, a często także elementy garderoby to bodźce do ich artystycznych prac. Kolekcje tworzone przez markę Wola są więc zawsze wielobarwne, wzorzyste i inspirujące. Pomagają rozbudzać wyobraźnię najmłodszych” – powiedziała Agnieszka Dembska, Brand Manager Wola.

Sesja zdjęciowa inspirowana dziecięcą twórczością, przygotowana we współpracy z Magazynem Gaga, jest doskonałym przykładem możliwości jakie dają najmłodszym specjalnie zaaranżowane ściany, w ich własnym pokoju. Ta bliska im, bezpieczna przestrzeń pozwala na pełną i nieposkromioną ekspresję. Rodzice nie obawiają się o zniszczenie ścian, a dzieci do WOLI tworzą swój własny, artystyczny świat.

Rajstopy WOLA to różnorodne, kolorowe wzory, inspirujące do przenoszenia ich na ścienne malowidła. Dla najmłodszych pociech marka proponuje modele z nadrukami zwierząt, zarówno na nogawce, jak i górnej części rajstop. Nieco starsi milusińscy mogą wybierać spośród propozycji w kwiatki, samochody czy statki. Natomiast najstarszym dzieciom dedykowane są modele w różnokolorowe paski lub wzór militarny. Wszystkie wykonywane zostały z wysokogatunkowych surowców, przyjaznych skórze dziecka. Potwierdzeniem dobrej jakości produktów są otrzymane certyfikaty: „Bezpieczny dla niemowląt” i  „Bezpieczny dla dziecka” oraz certyfikat europejski „Eko-tex”.

Podziel się: