Męskie kolory w kolekcjach dla chłopców

Świat mody w każdym sezonie podpowiada nam jakie kolory będą najpopularniejsze. Czy dotyczy to strojów, czy dodatków co roku mamy do wyboru ubrania z niekończącej się palety barw. Ale mimo to istnieją tendencje w wyborze konkretnych kolorów dla dziewczynek i kobiet, bądź chłopców oraz mężczyzn. Najpopularniejsze barwy wybierane dla chłopców w swojej ofercie ma polski producent rajstop i skarpet firma Wola.

„Kolory przygotowane przez nas dla chłopców to barwy chłodne, przybrudzone – granaty, zielenie, szarości, brązy. Od jakiegoś czasu odważniejsi decydują się także na fiolety i czerwienie. Kolekcje chłopięce poza rozmiarem niewiele odbiegają od propozycji dla mężczyzn. Wyjątek stanowią rajstopki dla dzieci w wieku przedszkolnym, na których czasami umieszczane są dodatkowo elementy ozdobne – samochody, zabawki, literki i cyferki” – powiedziała Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola.

Męska kolorystyka na projektach rajstop i skarpet często urozmaicana jest wzorami symbolizującymi lubiane przez chłopców przedmioty, jak np. samochody czy samoloty. W sezonie jesień/zima 2011/12 dużą popularnością cieszą się modele w romby. Kolory ornamentów mają kolorystykę chłodną.

Warto pamiętać, że produkty Woli posiadają certyfikaty OEKO-TEX, które oznaczają, że rajstopki i skarpetki spełniają rygotystyczne normy unijne oraz są bezpieczne dla zdrowia pociech. Polski producent otrzymał w tym roku Złoty Laur Klienta w kategorii Rajstopy Dziecięce, co potwierdza duże zaufanie do marki wśród klientów.

[nggallery id=45]

Rajstopki Woli dostępne są od 56 cm wzrostu, w cenie ok. 7 zł, skarpetki od rozmiaru 10 i w cenie ok. 3 zł. Kalesony natomiast dostępne są w rozmiarze od 92 cm wzrostu, ceny ok. 17 zł.

Podziel się: