Modowy chic dla przyszłych mam

Każda przyszła mama tego doświadcza – wcześniej czy później okazuje się, że wyglądanie dobrze i stylowo z brzuszkiem jest niemałym wyzwaniem. Przestają zadawalać wcześniej wypracowane stylizacje, do tego powiększający się brzuszek nie zawsze idzie w parze z poczuciem atrakcyjnego wyglądu, dlatego odzież ciążowa musi być bardzo starannie zaprojektowana i wykonana, czego przykładem jest marka Seraphine.

Odzież ciążowa Seraphine skierowana jest dla młodych przyszłych mam, które okres ciąży traktują jako czas celebrowania własnego ciała i odkrywania modowych inspiracji na nowo.

Ta, zrodzona 10 lat temu na brytyjskim rynku, marka bardzo szybko zyskała szereg wielbicielek na całym świecie. Pokochały ją celebrytki i redaktorki największych modowych czasopism (Elle, Vogue, marie claire). W sieci nietrudno znaleźć zdjęcia m. in. Jessici Alby, Sienny Miller, a ostatnio także Alyson Hannigan (American Pie) noszących ubrania marki Seraphine.

Z okazji 10 rocznicy założenia firmy, ekipa Seraphine spakowała walizki i udała się do słonecznego Monte Carlo, gdzie powstała sesja zdjęciowa najnowszej kolekcji. Jak bardzo trafny był wybór miejsca sesji przekonacie się oglądając zdjęcia kolekcji inspirowanej lazurowym śródziemnomorskim niebem i klimatem niczym z romansu lat 60-tych.

W najnowszej kolekcji obok bazowych produktów, znajdziecie przede wszystkim piękne wieczorowe sukienki, elegancką odzież do biura lecz również wielele propozycji, które można spakować na słoneczne wakacje. Jakość i styl ostatniej kolekcji Seraphine została nagrodzona prestiżową Bloom Awards w aż trzech kategoriach: “best maternity jeans”, “best maternity evening” oraz “best office wear”.

Podziel się: