Najlepsza dla niejadka – funkcjonalna herbatka!

Gdy maluch kręci nosem na domowe jedzenie, gdy w przedszkolu nie tknie obiadu i nie smakują mu babcine przysmaki, do walki o apetyt brzdąca wytoczyć można działo w postaci… kubka z Herbatką dla Niejadka firmy Posti. Herbaty funkcjonalne to – wbrew pozorom – rozwiązanie idealne nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Odpowiednio skomponowana pod względem wieku i potrzeb najmłodszych, owocowo-ziołowa Herbatka dla Niejadka firmy Posti pomaga rodzicom rozwiązać problem niewielkiego apetytu ich pociech.

Ziołowa batalia o apetyt
Znane od lat domowe sposoby na poprawę apetytu zostały zamknięte przez Posti w postaci łatwych do przygotowania torebek ekspresowej Herbatki Dla Niejadka. Wchodzące w jej skład zioła: koper włoski, biedrzeniec anyż i hibiskus naturalnie pobudzają apetyt, a co najważniejsze – są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Owocowa kompozycja smaku
Nietrudno odgadnąć, że tradycyjnie podawane przez babcie czy mamy ziółka, ze względu na swój specyficzny smak i zapach, nie posiadały wśród najmłodszych konsumentów zbyt wielu zwolenników. Z myślą o zachęceniu maluchów do ich spożycia, eksperci Posti dodali do Herbatki dla Niejadka naturalnie słodkie składniki: jabłko, liście jeżyny i truskawki. Dzięki nim Herbatka zyskuje lubiany przez dzieci smak i aromat. Dla rodziców niewątpliwie ważny też będzie fakt, iż Herbatka Posti zawiera również cały szereg witamin, w tym witaminy z grupy B, które pozytywnie wpływają na koncentrację i wspomagają procesy zapamiętywania.

Herbatka Dla Niejadka stanowi suplement diety dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Nie zawiera dodatku cukru ani sztucznych słodzików.
Opakowanie: 20 torebek ekspresowych (40g)
Sugerowana cena detaliczna: 5,70 zł