Namaluj PACYFKĘ za buty dla dzieciaków!!

Kilka dni temu miała miejsce oficjalna premiera sprzedaży bransoletek Missiu w salonach BARTEK. Koronkowe bransoletki, które w wyjątkowy sposób wyrażają emocje, noszą między innymi Anna Mucha, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Kisio i Aleksandra Mikołajczyk. Gwiazdy promują w ten sposób wyjątkową akcję charytatywną prowadzoną wspólnie przez firmę BARTEK i Missiu, na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Oryginalne bransoletki Missiu dostępne są w różnych kolorach i kształtach. W kolekcji delikatnej znajdują się m.in. motyle, serca, kończyna, a w kolekcji drapieżnej czaszka i pacyfa. Bransoletki zyskały już uznanie polskich gwiazd. Dotychczas produkty te można było kupić wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego Missiu. Obecnie firma BARTEK wprowadza je jako stały asortyment do swojej oferty.

BARTEK włączył się również w akcję charytatywną, w ramach której 20% dochodów ze sprzedaży bransoletki z motywem Pacyfki, zostanie przekazane na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Ponadto, podczas imprezy premierowej w salonie BARTEK w Wola Parku, został zainicjowany specjalny plebiscyt, dzięki któremu dzieci ze stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, mają szansę otrzymać aż 100 par butów BARTEK. Każdy może włączyć się do akcji. Wystarczy wykonać i wysłać na adres: marketing@bartek.com.pl, pracę plastyczną z motywem pacyfy. Za każdą ze 100 pierwszych prac plastycznych BARTEK przekaże 1 parę butów podopiecznym SOS Wioski Dziecięce.

Podziel się: