Naturalny sposób na suche gardło i chrypę


Zbliża się jesień, a wraz z nią uciążliwe dla organizmu zmiany temperatur. Suche i cieple powietrze w domu i biurze oraz wilgotne i zimne na dworze sprawiają, iż odczuwamy suchość w gardle, pojawia się dyskomfort i chrypka. Teraz można z tym walczyć w naturalny sposób.

Nawet o kilkadziesiąt stopni może różnić się temperatura powietrza, z jaką mamy do czynienia zimą w czasie jednego dnia. Podobnie jest z wilgotnością powietrza. To sprawia, że w tym okresie częściej chorujemy. Jednak nie zawsze efektem jest przeziębienie. Czasami towarzyszy nam jedynie uczucie dyskomfortu – nasze gardło jest suche, pojawia się chrypa lub problemy z oddychaniem. Dlatego jesienią i zimą warto sięgnąć po LaryngoMel lub Bronchomel. To znane na całym świecie izraelskie produkty, które od niedawna dostępne są także na polskim rynku. Ich sekret tkwi w szczególnym procesie produkcji. Wytwarzane są podobnie jak miód, przez pszczoły. Tym czy różni się proces ich wytwarzania od procesu wytwarzania miodu jest pokarm, którym żywią się owady.

LifeMel i BronchoMel produkują pszczoły karmione specjalnie stworzoną mieszanką ziół i roślin, które w naturalnym środowisku nigdy nie występują na tych samych obszarach. Proces karmienia pszczół odbywa się w izraelskich laboratoriach Zug Globus. Mieszanki, które podawane są owadom, są stworzone w ten sposób, aby zawarte w nich rośliny miały określone właściwości i wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka.

BronchoMel to produkt który ma korzystny wpływ na funkcjonowanie dolnych dróg oddechowych. W produkcji BronchoMelu wykorzystywane są zioła oraz rośliny od setek lat stosowane w medycynie naturalnej, jako rośliny lecznicze. Wśród nich znaleźć można m.in. wawrzyn szlachetny oraz szałwię lekarską, która jest źródłem antyoksydantów i flawonoidów. Jednym ze składników znajdujących się w podawanej pszczołom mieszance jest też babka zwyczajna, pomagająca usprawnić pracę oskrzeli oraz chroni błonę śluzową dróg oddechowych.

LaryngoMel jest produktem polecanym osobom, które chcą wesprzeć funkcjonowanie górnych dróg oddechowych. W produkcji LaryngoMel wykorzystywana jest m.in. melisa lekarska, która pomaga uzyskać komfort oddechu dzięki zawartości śluzu, saponiny oraz olejków lotnych. W skład mieszanki, którą karmione są pszczoły produkujące LaryngoMel, wchodzi też burak zwyczajny sprzyjający oczyszczaniu organizmu oraz nagietek lekarski pozytywnie działający na układ oddechowy, a także wawrzyn szlachetny, używany również do produkcji BronchoMel.

Podziel się: