Nintendogs + Cats oraz Super Mario 3D Land

Firma Nintendo, jeden z liderów na rynku elektronicznej rozrywki, informuje, że w drugiej połowie listopada do polskich sklepów trafią nowe zestawy konsoli Nintendo 3DS. W sprzedaży znajdą się pakiety złożone z Nintendo 3DS w wersji kolorystycznej Coral Pink i bestsellerowej gry „Nintendogs + Cats”. Z kolei 25 listopada na półkach zagoszczą zestawy składające się z konsoli w kolorze Ice White oraz długo oczekiwanej platformówki „Super Mario 3D Land”.

Liczba dostępnych zestawów Coral Pink Nintendo 3DS + „Nintendogs + Cats” oraz Ice White Nintendo 3DS + „Super Mario 3D Land” będzie limitowana. W niedalekiej przyszłości konsole w nowych wersjach kolorystycznych będzie można nabyć również oddzielnie. Modele trafią do samodzielnej sprzedaży jeszcze przed końcem 2011 roku.

„Nintendogs + Cats” to wyjątkowa odsłona bestsellerowej serii, stworzonej z myślą o wszystkich osobach kochających zwierzęta. Tym razem do grona szczeniąt dołączyły słodkie kocięta. Produkcja pozwala sprawować nad nimi opiekę – zabawiać, uczyć sztuczek, pielęgnować – a także spotykać się z innymi właścicielami. Wykorzystuje przy tym cechy konsoli, w tym kamerę, dzięki której wirtualne zwierzątko cały czas śledzi zachowanie gracza. Piękna grafika w technologii 3D pozwala jeszcze lepiej wczuć się w rolę właściciela zwierzęcia.

„Super Mario 3D Land” to długo oczekiwany powrót hydraulika Mario i jego przyjaciół na przenośne konsole firmy Nintendo, a zarazem pierwszy prawdziwy występ na Nintendo 3DS. Ta wyjątkowa platformówka łączy w sobie najlepsze cechy „Super Mario Galaxy” (Wii) z kultowymi odsłonami takimi jak „Super Mario Bros. 3” (NES) oraz „New Super Mario Bros.” (Nintendo DS). Każdy fan Mario znajdzie w „Super Mario 3D Land” pokłady niekończącej się zabawy!

Nowe zestawy Nintendo 3DS to świetne propozycje na prezent pod choinkę. Pakiety pomogą też w przełamaniu zimowych smutków, oferując ogromne pokłady świetnej zabawy, także w gronie rodzinnym. Nintendo 3DS to platforma, która oferuje wyjątkowy zakres kontroli rodzicielskiej. Rodzice mogą zadbać nie tylko o to, co na konsoli uruchomią ich pociechy, ale też o natężenie efektu 3D. Nintendo 3DS jest kompatybilne z poprzednimi platformami sprzętowymi Nintendo – konsolami Nintendo DS i Nintendo DSi – dzięki czemu bez problemów uruchamia wydane na nie gry. Zwiększa to bazę dostępnych pozycji o ponad 1000 tytułów.