Moda

No Sugar – moda dla dzieci bez słodzenia

No Sugar –  polska marka dla dzieci, które pragną być dorosłe, stworzona przez dorosłych, którzy dbają o swoje wewnętrzne dziecko.

Ubranka odpowiednie na włóczęgę po miejskiej dżungli, samotną wyprawę na koniec ogrodu i podróże po ziemskim kosmosie. Idealne dla niepokornych indywidualistów, samodzielnie podejmujących decyzje.

Amatorzy No Sugar czerpią energię z wnętrza. Pobudza ich ciekawość życia, chęć podążania własnymi drogami oraz odkrywania świata „po swojemu”.

Myśl przewodnia marki to kształtowanie dobrego gustu od najmłodszych lat, zaszczepienie w dzieciach dbałości o estetykę oraz zamiłowania do piękna.

Wzory i kolorystyka kolekcji zaczerpnięte zostały z otaczającej nas rzeczywistości. Kolekcje składają się z prostych i wygodnych ubrań uszytych z dzianiny bawełnianej. Każdy sezon ukazuje świat w nowej odsłonie. No Sugar to marka dla dzieci ubierających się ze smakiem.

No Sugar szyje swoje kolekcje w Polsce, w małych szwalniach, z wykorzystaniem bawełny od polskich producentów. 

Kolekcja jesienna

Bieżąca kolekcja MYSTERIOUS FOREST inspirowana jest rycinami ze starych ksiąg botanicznych oraz ilustracjami z encyklopedii.

Nadruki wypełnione są po brzegi fascynującymi formami roślinnymi i zwierzęcymi oraz innymi niesamowitymi leśnymi kształtami. Paleta wyrazistych barw podkreśla niezwykłość tego leśnego świata.

Kolekcja wchodzi do sprzedaży w połowie sierpnia 2019. Dostępna będzie on-line na stronie www.nosugarwear.com

Ubranka przeznaczone dla dzieci od 2-12 lat, z kilkoma wyjątkami w postaci body dla niemowląt.

Polecamy również...