Nosidełko biodrowe dla bobasa


Wszyscy uwielbiają korzystać z nosidełek. To bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązania, które zaspokajają wiele potrzeb maluszka… i jego mamy! Jakich?

Poczucie bezpieczeństwa
Nosidełek nie sposób przecenić. Idealnie sprawdzają się domowym zaciszu i w czasie wyprawy na miasto. Nie dość, że dają rodzicom dużo swobody, to jeszcze doskonale wpływają na rozwój psychoruchowy szkraba. To właśnie dzięki nim współczesne i nowoczesne młode mamy mogą być bardziej aktywne i mobilne (mając maluszka blisko siebie), a pociecha może czynnie poznawać świat w ich ramionach. Nosidełka zaspokajają bowiem tak ważną dla rozwoju dziecka potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa, bez których malec nie będzie umiał odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości i z odwagą ruszyć w świat.

Zdrowie
Nosidełka nie tylko zaspokajają (obopólną) potrzebę bliskości, ale są także prawdziwym ukojeniem dla bolących, nadwyrężonych ciągłym noszeniem pleców młodej mamy. Świetnym rozwiązaniem jest nosidełko biodrowe Hipseat– mające formę pasa z wbudowanym integralnym siedziskiem dla dziecka. To konstrukcja doskonała, która nie tylko dba o komfort mamy (odciąża kręgosłup, wspiera plecy podczas noszenia pociechy, idealnie rozkładając wagę dziecka), ale przede wszystkim troszczy się o zdrowie, bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych. Nosidełko biodrowe Hipseat zostało przetestowane przez Brytyjski Instytut Standardów i  jest rekomendowane przez najwybitniejszych specjalistów ortopedów, masażystów i fizykoterapeutów.

W stylu gwiazd
O tym, że nosidełka Hipseat to komfort nieporównywalny z niczym innym przekonały się tysiące mam na całym świecie. To rozwiązanie, którym chwalą się gwiazdy. Modne i wygodne, świetne i funkcjonalne (z wieloma przegródkami i kieszonkami, w których możesz trzymać kluczyki, karty kredytowe czy telefon) i w pełni bezpieczne dla rodzica i bobasa. Nic dziwnego, że sięgają po nie najbardziej znane mamy, m.in. popularna aktorka, mama Stefanii- Ania Mucha.

Nosidełko biodrowe Hipseat jest dostosowane do potrzeb dzieci w wieku od 6. miesięcy do 3. lat.

Podziel się: