Oddaj ciucha dla malucha

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas rodzinnego ciepła, wzajemnej miłości, refleksji i oczywiście tony prezentów. Podziel się radością z potrzebującymi i zostań naszym św.Mikołajem. Spraw, by każdy w tym szczególnym czasie miał szanse na miłe święta.

Przyłącz się do akcji charytatywnej „Oddaj ciucha dla malucha”, organizowanej przez Click Fashion. Będzie ona przeprowadzona w sklepach Click Fashion na terenie całego Krakowa. W zamian za oddanie rzeczy, każdy otrzyma 30% rabat na nową kolekcję*. Akcja zorganizowana jest dla domu samotnej matki w Krakowie.
Zapewne każdy z nas ma rzeczy, które nie są mu już potrzebne, a mogłyby służyć innym. Nie bądź obojętny i przyłącz się do nas, by dać dzieciom radość!

Zbiórka rozpocznie się 1 grudnia i potrwa do 15 grudnia 2011r. W tym czasie będzie można oddawać swoje rzeczy w sklepach Click Fashion w Krakowie.
Cała akcja zakończy się 17 grudnia.
Click Fashion przygotował z tej okazji Mikołajki w Domu samotnej matki, podczas których zostaną przekazane wszystkie zebrane rzeczy.

Dołącz do nas i pomóż nam zorganizować św. Mikołaja !
Więcej na: https://www.facebook.com/event.php?eid=190185164399510
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: clickfashionpolska@gmail.com

*rabat 30% upoważnia do jednorazowej zniżki na nową kolekcje. Promocje nie łączą się ze sobą. Zniżki można wykorzystać do końca roku.