Odwiedź Wonderlife!

Niejedna nastolatka lub nastolatek marzy o zostaniu gwiazdą muzyki, aktorem lub sławnym producentem filmowym. Popularność jest kusząca, a show biznes rządzi się swoimi prawami. Czy istnieje sposób na poznanie smaku sławy i błysku fleszy?

Internet codziennie dostarcza nowej rozrywki. Gry strategiczne, sportowe, wojenne, bijatyki… Gatunków gier jest mnóstwo. W ostatnich czasach powstały także tak zwane „ubieranki”, dedykowane szczególnie nastoletnim dziewczynkom. Gry polegają na ubieraniu poszczególnych postaci – wymyślaniu stylizacji, dobieraniu dodatków do stroju, a nawet tworzeniu makijażu. Jednak ten rodzaj gier nie spełnia oczekiwań wszystkich nastolatków.

Ciekawą propozycją dla ciekawych świata, młodych ludzi jest platforma Wonderlife.pl. Gra w zaledwie kilkanaście minut od zalogowania pomaga spełnić największe marzenia! Dzięki Wonderlife.pl uczestnik może wcielić się w rolę aktora, modela, piosenkarza, producenta filmowego, a nawet pisarza. Gracz poznaje specyfikę poszczególnej branży od środka: dowiaduje się jak wydać debiutancką płytę, bierze udział w castingach do filmów czy też dba o swój artystyczny wizerunek, korzystając z dostępnego na platformie odzieżowego butiku.

Gra uczy rozumieć i pielęgnować interakcje międzyludzkie. Umożliwia zdobywanie przyjaźni i znajomych, życie w małżeństwie, a nawet posiadanie dzieci. Dzięki temu świat Wonderlife.pl jest jeszcze bardziej fascynujący i realny. Rejestracja w Wonderlife.pl jest darmowa. Podczas gry operuje się specjalną walutą – brylantami. Za brylanty kupuje się między innymi dodatkowe elementy stroju tworzonej postaci, czyli awatara. Każdy z nowych graczy ma szansę otrzymać nawet 70 brylantów na start. Popularność gry jest ogromna, świadczy o tym liczba użytkowników Wonderlife.pl, która liczy ponad 250 000 osób i cały czas rośnie!

Podziel się: