PandaStyle czyli Raj Dziecka po nowemu!

  • Moda

Starsi rodzice zapewne pamiętają sklepy typu Raj Dziecka. Można w nich było kupić wszystko, co dziecku potrzebne – buty, ubranka, akcesoria, produkty dla niemowląt. Dziś, by sprawić sobie pełną wyprawkę trzeba biegać od sklepu do sklepu, porównywać jakość produktów i ceny. Chyba, że skorzystamy z nowego portalu PandaStyle. Tu też mamy wszystko w jednym miejscu i na dodatek w promocyjnych cenach!

Co to takiego PandaStyle?

Platforma PandaStyle (strona główna: http://pandastyle.plskupia w sobie i prezentuje wyselekcjonowane, najlepsze produkty z wielu sklepów dziecięcych w jednym miejscu. Znajdziemy tu między innymi ubrania dziecięce, obuwie, zabawki i akcesoria. Dla niemowlaków, dzieci do 14 roku, nastolatków, a nawet produkty dla mamy i taty, które pomogą im pielęgnować i wychowywać dziecko. Wybór dostępnych kategorii jest imponujący – od bielizny i skarpetek, poprzez body, kombinezony po kurtki i akcesoria.

Kupuj taniej!

Na pewno ucieszy Was wiadomość, że na PandaStyle znajdziecie również kategorię „wyprzedaże dla dzieci” – https://pandastyle.pl/dzieci/okazje! A w niej najatrakcyjniejsze cenowo produkty, wybrane według aktualnych przecen czy w sezonowych promocji.

Porady dla rodziców

Chcesz wiedzieć, co w modzie dziecięcej i aktualnych trendach piszczy? Zajrzyj na prowadzony na stronie Blog rodzinny, pełen interesujących treści dla rodziców, a także porad, dzięki którym łatwiej dobierzecie dla siebie najodpowiedniejszy produkt.

Największe zalety PandaStyle:

  • starannie wyselekcjonowane, najlepsze produkty w jednym miejscu – nie tracisz czasu na poszukiwania

  • wygoda – przejrzyste menu i kategorie, przyjazna użytkownikowi nawigacja.

  • intuicyjny system sortowania i kategoryzowania artykułów.

  • aktualne ceny, tabele rozmiarów, dostępność produktów w sklepach oraz cechy produktów

  • tematyczne działy mamy polecają, promocje

  • proste zasady dokonywania zakupów

  • blog z poradami dla rodziców i przeglądem trendów

pandastyle1

pandastyle2

pandastyle3

pandastyle4

Podziel się: