Moda, Produkty

Pierwsze kroki maluszka

Marka SOXO wprowadziła do swojej oferty nowe, oryginalne wzory skarpetek niemowlęcych z grzechotką, które gwarantują stabilność oraz idealne dopasowanie do stóp każdego maluszka.
Każda mama z niecierpliwością wyczekuje narodzin swojego dziecka. Warto zastanowić się, jakie produkty będą niezbędne tuż po narodzinach małej pociechy. Propozycją marki SOXO są oryginalne skarpetki z grzechotką, które nie tylko ocieplą nóżki maluszka, ale również będą miłą i zajmującą zabawką.
Umieszczone na skarpetkach grzechotki wydają miły dźwięk przy każdym ruchu nóżek dziecka, a kolorowe zwierzątka umiejscowione na przodzie skarpetek rozweselą każdego maluszka!

Skarpetki z grzechotką marki SOXO cechuje nie tylko komfort, ale i funkcjonalność. Połączenie skarpetki z grzechotką stanowi niezwykłą zabawkę rozwojową, pobudzającą zmysły dziecka do prawidłowego funkcjonowania. Niezwykle wygodne i miękkie w dotyku, dzięki barwnym, jaskrawym kolorom kształtują wyobraźnię, koordynację wzrokowo-dotykową oraz wrażliwość niemowlęcia na dźwięki. Dźwięk grzechotki stanowi również sygnał dla mamy, gdy tylko dziecko się przebudzi i porusza stópkami. Skarpetki z grzechotką posiadają także system antypoślizgowy, który zapewnia bezpieczne, pierwsze kroki maluszka.

Polecamy również...