Plastry Salvequick z wizerunkiem SpongeBoba

slavequick_spongebob_kwiecien_2012

Marka Salvequick wprowadziła nowe plastry dla dzieci z wizerunkiem SpongeBoba. Główna postać kultowej już kreskówki bawi dzieci na całym świecie. Wesoły, energiczny i przyjacielski bohater z pewnością pomoże cudownie „uleczyć” bolesne otarcia i zły nastrój. Plasterki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka.

Ten gąbczasty twór mieszka na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Na co dzień pracuje w smażalni kraboburgerów i jego marzeniem jest zostać najlepszym kucharzem kraboburgerowym świata! Kiedy nie ma go w restauracji „Pod Tłustym Krabem„, to na pewno puszcza bańki mydlane albo poluje na meduzy ze swoim najlepszym przyjacielem – rozgwiazdą Patrykiem.

Plasterki wyprodukowane z wysokooddychających materiałów, są odpowiednie dla wrażliwej skóry najmłodszych. Dodatkowo nie brudzą się i mają właściwości wodoodporne. Bardzo elastyczny i trwały materiał przedłuża pozostanie plastra na miejscu, dzięki czemu produkt jest doskonały nawet dla bardzo ruchliwych dzieci. Delikatny klej z poliakrylanu nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. To błyskawiczny osuszacz łez, supernagroda połączona z dobrą zabawą.