Podgrzewacz samochodowy na podróż z dzieckiem

Współcześni rodzicie to aktywni rodzice. Stale w ruchu, niczym nieograniczeni, zdecydowanie niezależni. Dzięki takim gadżetom i produktom jak podgrzewacze samochodowe, swoboda młodych mam i ojców jest niczym nieskrępowana, a malec może aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym.

Prosto i wygodnie

Podgrzewacz samochodowy Beaba to prosty, szybki, wygodny i bezpieczny sposób na podgrzanie maluchowi jedzenia poza domem. Dzięki temu, że produkt jest wyposażony w przejściówkę do gniazdka zapalniczki, możesz z niego korzystać zawsze wtedy, gdy jedziesz samochodem. Wystarczy niewiele ponad kwadrans, aby podgrzać średniej wielkości butelkę lub słoiczek z jedzeniem dla naszej pociechy do temperatury 35- 37 stopni. Idealnie sprawdza się zwłaszcza jesienią i zimą, gdy wszystkie produkty stygną bardzo szybko.

Dlaczego Beaba

Marka Beaba słynie z produktów doskonałej jakości i wysokiej funkcjonalności. Uwielbiana zwłaszcza przez te mamy, które kochają proste, użyteczne, innowacyjne produkty o nowoczesnym wzornictwie. Podgrzewacz samochodowy Beaba spełnia oczekiwania i doskonale sprawdza się w czasie mniejszych i większych podróży.

Produkt doskonały dla aktywnych, mobilnych, nowoczesnych rodzin. 

Podziel się: